Paweł Wszołek i Damian Kądzior - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Mój występ? Za dużo pozytywów nie było

Bartosz Kuciński, źródło: Canal+ Sport

- Szczerze mówiąc, jak mamy wygrywać co mecz 2-0, to mogę przychodzić do klubu i za każdym razem dzwonić do kibiców. Najważniejsze, żebyśmy wygrywali – powiedział po meczu Paweł Wszołek, który przed spotkaniem włączył się w działania marketingowe klubu zachęcające do zakupu karnetów.- Z dzisiejszego meczu za dużo nie wyciągnę, bo mogłem wiele razy zachować się lepiej. Nie był to idealny mecz. Były dobre i gorsze momenty, ale myślę, że najważniejsze było, żebyśmy byli skoncentrowani, bo wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Z Piastem nie wygraliśmy sześciu meczów z rzędu. W wielu meczach mieliśmy przewagę, ale nie udawało nam się wygrywać. Mój występ? Za dużo pozytywów nie było, może dobra gra w defensywnie, zacięcie i moje włosy (śmiech).

- Dziś wyróżniłbym Baku. Uważam, że robił sporo wiatru w wielu akcjach, był bardzo widoczny, dzięki niemu lewa strona grała u nas dobrze.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 07.08.2022 / 09:42, *.play-internet.pl

Cóż,tak na mój chłopski rozum,to cały ten cyrk z odejściem/powrotem był pod tzw publiczkę.Niby "Wszołi" taki dobry,taki rozchwytywany,a jednak wraca w glorii chwały,by "wzmocnić Legię,a nie grywać ogony w Unionie Berlin.A gawiedź niech się jara,wszak "ciemny lud wszystko kupi".

odpowiedz
grzesiek - 07.08.2022 / 07:29, *.centertel.pl

Gdyby baku nie był dwa razy lepszy od innych tylko porownywalny to gralby ktos inny.

odpowiedz
(L) eon - 07.08.2022 / 00:30, *.inetia.pl

Dzięki za szczerość. Bedzie lepiej. A z Baku to masz rację.

odpowiedz
M3 - 06.08.2022 / 23:28, *.jmdi.pl

Wszyscy znamy twoje możliwości. Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i znów będziesz wygrywał nam mecze.

odpowiedz
(L) - 06.08.2022 / 21:28, *.mm.pl

Przynajmniej szczery, bo wczoraj taki piach, że miazga

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 06.08.2022 / 21:16, *.2.11

nie był zły mecz Pawła
Ale dla mnie bardzo pozytywny mecz Filipa Mladenovica

odpowiedz
Dimas - 06.08.2022 / 13:00, *.play-internet.pl

Z włosami to przesadziłeś:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.