fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Sparing: Constract Lubawa 5-5 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wczoraj w Lubawie futsaliści Legii rozegrali drugie sparingowe spotkanie przed sezonem 2022/23. Mecz z Constractem Lubawa, brązowym medalistą ostatnich rozgrywek, rozgrywano systemem 2x20 minut z zatrzymywanym czasem i zakończył się remisem 5-5.

Kolejną grę kontrolną, przedostatnią przed startem nowego sezonu, legioniści rozegrają w najbliższą środę w Białymstoku, z miejscowym MOKS Słoneczny Stok.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Forever Young - 14.08.2022 / 18:45, *.play-internet.pl

Dobry wynik. Aby kontuzję obijały chłopaków to będzie dobry wynik w sezonie

odpowiedz
FUTSAL - 18.08.2022 / 12:02, *.tpnet.pl

@Forever Young: wynik dobry... ale właśnie okupiony kontuzją kolejnego zawodnika... :(

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.