Carlitos - fot. Woytek /Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Carlitosa. Legia w okrojonym składzie

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę piłkarze Legii Warszawa trenowali przed południem. W zajęciach po raz pierwszy wziął udział Carlitos, który we wtorek podpisał kontrakt ze stołecznym klubie. Po wtorkowym ciężkim treningu, na boisku nie stawili się Bartosz Kapustka i Mattias Johansson, którzy mieli jedynie regenerację.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

Zabrakło również zawodników, którzy zagrają w dzisiejszym meczu Legii II z Lechią Tomaszów Mazowiecki - Cezarego Miszty, Maika Nawrockiego, Jurgena Celhaki, Kacpra Skibickiego i Igora Strzałka.

Rolę trzeciego bramkarza na treningu pełnił sprowadzony niedawno z Ursusa do trzecioligowych rezerw Paweł Szajewski. Środowe zajęcia trwały nieco ponad godzinę, a trenerzy skupili się na strzałach, strzałach z dystansu i stałych fragmentach gry.

- Jestem bardzo zadowolony z przyjścia Carlitosa. To inny typ napastnika i będzie się uzupełniał z Blazem Kramerem. Lubię takich technicznych zawodników - powiedział nam trener Legii Kosta Runjaić.



Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek /Legionisci.com

WYNIKI SONDYPowrót Carlitosa do Legii to...
SUMA GŁOSÓW: 9383
START: 14.08.2022 / KONIEC: 21.08.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 17.08.2022 / 22:21, *.centertel.pl

Nieco ponad godzina pracy...
Warto było fatygować się ? Proponuję pracę zdalną, trening grupowy przed komputerem. A potem zdziwienie w zderzeniu z Europą i np. kwalifikacjami,przekładanie meczów,cudowanie, brak sił,"napięty kalendarz"...
A gdyby tak kibice w trakcie meczu,przy niekorzystnym wyniku,skończyli doping, i wyszli po godzinie? No,ale kibice nie są w pracy w tym czasie...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 17.08.2022 / 23:24, *.vectranet.pl

@SEBO(L):
A potem wyjeżdżają gwiazdeczki polskiej ligi na zachód i następuje twarde zderzenie z rzeczywistością. Czy też z ławą w zasadzie...
Z drugiej strony wcale nie jestem przekonany czy ostre i długie treningi to recepta na sukces, nie słyszałem o takich metodach ostatnio

odpowiedz
SEBO(L) - 18.08.2022 / 04:27, *.centertel.pl

@Tomek Mokotów : ostre i długie w odpowiednim czasie też są potrzebne, ale godzinka z kawałkiem?
No,ale ta drużyna wszystko umie,co pokazał ostatni sezon, więc trenują tylko dla podtrzymania formy... Magazynują siły na mecz...

odpowiedz
13 - 18.08.2022 / 06:42, *.204.50

@SEBO(L): Ciekawy temat. Miejmy nadzieje ze trener ma wieksze doswiadczenie od nas. Jedno jest pewne, trenuje 5 razy w tygodniu ciezko, ale dzieki temu mam sile by sie napier_c wystarczajaco dlugo... Regeneracja jest bardzo potrzebna, ale jesli trening jest rozlozony, na jeden ciezki, jeden techniczny to tak to moze wygladac... Druga sprawa, ze strzaly to kazdy indywidulanie powinien trenowac przez godzine majac 50 pilek dla siebie, tak w zaokragleniu... A nie ze cala druzyna strzela do 3 bramek i kazdy oodal 5 strzalow....

odpowiedz
Pantera - 17.08.2022 / 22:00, *.ostnet.pl

Mam nadzieje ze to przyszły król strzelców Legia Mistrz

odpowiedz
Majkel - 17.08.2022 / 16:58, *.chello.pl

Co jak co ale fryzura Carlitosa zawsze perfecto.

odpowiedz
Wal de mar - 17.08.2022 / 23:34, *.centertel.pl

@Majkel: Tak jak Ronaldo, ale fryzura tu chyba nie odgrywa najważniejszej roli ????. Obym się mylił i niech go od nas Real odkupi na koniec sezonu za jakieś 80 milionów euro ????

odpowiedz
ARTs - 17.08.2022 / 16:52, *.orange.pl

Znów razem na pokładzie (L) łap za stery

odpowiedz
kibic(L) - 17.08.2022 / 14:25, *.bertelsmann.pl

Czy ktoś mi może powiedzieć co ten poznański(wroniecki) słowik Małecki robi jeszcze w Legii? Przyciągnięty przez Michniewicza nadal jest w klubie. Co to ma być?

odpowiedz
Kamil - 17.08.2022 / 16:16, *.plus.pl

@kibic(L):
A właściwie to masz jakieś merytoryczne/sportowe argumenty że nie powinno go tu być?

odpowiedz
Arek - 17.08.2022 / 16:27, *.tpnet.pl

@kibic(L): ucho prezesa.

odpowiedz
L - 17.08.2022 / 13:46, *.autocom.pl

Kilera wymysliliscie wy dziennikarze :)

odpowiedz
Kar - 17.08.2022 / 12:49, *.aster.pl

Jędrzejczyk na tej focie ma chyba 1000 lat :D

odpowiedz
Szczęściarz - 17.08.2022 / 13:02, *.52.135

@Kar:

wygląda jak Jerzy Urban

odpowiedz
Ech. - 17.08.2022 / 12:22, *.centertel.pl

Carlitos witamy w domu.

odpowiedz