fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Niedzielny mecz futsalistów przełożony na październik

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zaplanowane na najbliższą niedzielę na godzinę 18:00, spotkanie 2. kolejki futsalowej ekstraklasy, pomiędzy Legią Warszawa i FC Reiter Toruń, zostało przełożone na inny termin, na wniosek drużyny z Torunia. Powyższa zmiana spowodowana jest udziałem trenera toruńskiej drużyny w mistrzostwach Europy do lat 19 wraz z naszą młodzieżową reprezentacją.

Mecz Legii z FC Toruń rozegrany zostanie w środę, 19 października o godzinie 20:00 w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18.

W związku z powyższym, najbliższy mecz ligowy Legia rozegra w sobotę, 10 września o 19:00 na wyjeździe z Widzewem Łódź.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.