2020-07-20 | Legia Training Center, otwarcie, Jerzy Brzęczek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Brzęczek: Czeka nas bardzo trudne spotkanie

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Nieważne czy grasz z pierwszą, czy drugą drużyną Legii, te pojedynki zawsze będą miały dodatkowy smaczek. Każdy zdaje sobie z tego sprawę. Na pewno druga drużyna Legii ma w swoich szeregach zawodników dobrych, grających czy też trenujących z pierwszą drużyną. Tak więc czeka nas bardzo trudne spotkanie – mówi przed pucharowym meczem z Legią II Warszawa, trener Wisły Kraków Jerzy Brzęczek.

- Każde spotkanie chcemy wygrać i przed tym jest takie samo nastawienie. Chcemy awansować do następnej rundy. Mamy świadomość, że w Pucharze Polski nie ma łatwych spotkań. Jeśli chodzi o rotację, to na pewno dokonamy jej w jutrzejszym składzie.

- Puchar Polski to jest szansa spotykania się z przeciwnikami na różnych szczeblach. Jest to również szansa awansu do następnych rund, a w naszym przypadku jest to bardzo ważne. Przede wszystkim jednak jest to kwestia możliwości krótszej drogi do naszych większych marzeń. Podchodzimy do tego meczu maksymalnie przygotowani i chcemy go zakończyć awansem do następnej rundy.

- Przygotowania do każdego meczu czy to mistrzowskiego, pucharowego, czy towarzyskiego odbywają się na takiej samej zasadzie - na podstawie analiz przeciwnika, tego jak my chcemy zagrać. To jest później kwestia realizacji tego planu przez zawodników. Myślę, że jak popatrzymy na naszą kadrę, to posiadamy wielu młodych zawodników. Takie mecze też są dla nich sprawdzianem. Nie wyobrażam sobie, żeby któryś z zawodników nie był w 100% przygotowany, zmobilizowany.

- Dokonaliśmy dużo zmian w tym okienku transferowym. Patrząc globalnie, większość z nich uważam na plus. Nie chcieliśmy też zmieniać całej drużyny. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w miejscu, w którym chcieliśmy być i to też nie jest łatwe zadanie, po tych wszystkich dokonanych zmianach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 30.08.2022 / 14:52, *.play-internet.pl

Słabiutki piłkarz, słabiutki trener.

odpowiedz
Raf - 29.08.2022 / 22:32, *.virginm.net

Taka wypowiedz bo rok temu grajac w ekstraklasie odpadli z 3 ligowa Olimpia Grudziac to teraz po spadku to rzeczywiscie dla jego druzyny bardzo trudne zadanie

odpowiedz
fff - 29.08.2022 / 21:47, *.52.135

Wuja zawsze dobrze się wypowiadał o Legii, bez bufonowatości i głupich napinek i płaczu "mamo, a Marcin mnie bije". Pamiętam go jeszcze z czasów Rakowa, byłem na ich meczu w Poznaniu (na Warcie, w której składzie grał Rasiak) Brzęczek strasznie wydzierał japę na swoich zawodników, a jakiś dziadek, który usiadł za ławką gości jeszcze go podku...iał okrzykami by dał sobie spokój, bo nikt go nie słucha ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 29.08.2022 / 22:59, *.centertel.pl

@fff: A pamiętasz,jak grał,w pamiętnych meczach z górnikiem w 94.? W półfinale PP (5:2,2:2) i ligowym 1:1? Mielcarskiego też może pochwalisz ;) ?

odpowiedz
fff - 29.08.2022 / 23:13, *.52.135

@SEBO(L):

nie, ale chętnie się dowiem

odpowiedz
Arek - 29.08.2022 / 23:35, *.tpnet.pl

@fff: kosili równo z trawą. I do dziś mają pretensje do sędziego tamtego meczu, że w ósemkę kończyli. Jakiś zjb. od nich raczył napisać, że mecz z przed tygodnia też był sprzedany, jak ten z 94. Taki mental. Jak nie po ich myśli, to kupione, sprzedane. Hanysa nie wyleczysz.

odpowiedz
Marcinek - 30.08.2022 / 00:03, *.tpnet.pl

@SEBO(L):
Piękne czasy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.