fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

PP: Vulcan Wólka Mlądzka 1-1, k.7-6 Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Ladies nie wygrają tak jak przed rokiem Pucharu Polski na szczeblu mazowieckim. Legionistki w rozegranym dziś w Otwocku spotkaniu I rundy PP, przegrały z Vulkanem Wólka Mlądzka po serii rzutów karnych. Po regulaminowym czasie i dogrywce był remis 1-1 i o awansie do kolejnej rundy zdecydowały "jedenastki". Te skuteczniej egzekwowały zawodniczki Vulkana, które ostatecznie wygrały 7-6. W niedzielę Legia Ladies zagrają na bocznym boisku przy Konwiktorskiej z Polonią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
exsa - 08.09.2022 / 18:20, *.tpnet.pl

Powodzenia w derbach Warszawy !!!!

odpowiedz
agos - 08.09.2022 / 16:36, *.207.121

aby niedziela była na + ....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.