fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Radomiak?

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - Radomiak Radom najlepiej oczywiście obejrzeć z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3. Trzeba się jednak spieszyć z zakupem wejściówki, bo w kasach zostało już niewiele. Na ten moment zajętych jest już ponad 26 tysięcy miejsc! Ponadto mecz będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport a w internecie na canalplpus.com, początek o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - RADOMIAK
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Zawsze - 02.09.2022 / 20:54, *.inetia.pl

poprosze o streeem

odpowiedz
Chyba dobry kot jest z Niego,co ?? - 02.09.2022 / 11:41, *.play-internet.pl

Radomiak Pany,biało zielone szatany:)

odpowiedz
ubogi kibic Legii - 02.09.2022 / 10:32, *.156.85

Dajcie jakiegoś strima, bo mnie drożyzna dojechała i nie stać mnie na C+

odpowiedz
MuLimuLtimiLioner - 02.09.2022 / 19:06, *.168.213

@ubogi kibic Legii: Jak dobrze posUkasz na y y o u t u b k u to znajdziesz Heeej!Leeegiiia!GoooL Lalalalalaaaaaa!

odpowiedz
Przemo - 02.09.2022 / 09:41, *.201.80

Piątki lepsze niż niedziele!

odpowiedz
zeta - 02.09.2022 / 10:00, *.mm.pl

@Przemo: pewnie, ze tak:) piątek, piąteczek, piątunio i mecz Legii na otwarcie weekendu:) uwielbiam. Tylko, ze te piatkwoe mecze oznaczaja, ze Legia w pucharach nie gra:(

odpowiedz
muLtimiLionerUkochanejLegii - 02.09.2022 / 19:09, *.168.213

@Przemo: f you do well on yyoutubku you will find Heeej! Leeegiiia! GoooL Lalalalalaaaaaa!

odpowiedz
Dominik - 02.09.2022 / 09:01, *.centertel.pl

@zeta

Wpływ na to mają zmiany od samej góry, polityka transferowa, promocje na bilety no i styl gry… w końcu jest wysokie tempo, a nawet jak przegrywamy to ciśniemy i chociażby dlatego udało się mecz z górnikiem zremisować (była szansa na wygraną) a z TBB wygrać.

odpowiedz
L L L - 02.09.2022 / 08:42, *.centertel.pl

do zeta, 20 tys to pewnie z Radomia będzie ;))

odpowiedz
zeta - 02.09.2022 / 08:23, *.mm.pl

Nie myslalem, ze nadejda czasy, ze mecz z Radomiakiem to bedzie hit przy Lazienkowskiej i na mecze z ta druzyna bedzie przychodzic po 26 tys+ kibicow. Pelny stadion na takim meczu??? Rozumiem Wisla, Lech, Widzew... ale Radomiak????

odpowiedz
Felek - 02.09.2022 / 09:04, *.netfala.pl

@zeta: Już z Górnikiem było ponad 23 tys. Na meczu z Radomiakiem będzie ponad 25 tys. i oby taki stan się utrzymał na każdym meczu. W końcu to stolica, największe miasto w Polsce i frekwencja typu 10-15 tys. jest wstydliwa.

odpowiedz
Alan - 02.09.2022 / 09:44, *.t-mobile.pl

@Felek:
Chcesz przez to powiedzieć że poprzedni sezon to był wstyd nie tylko dla piłkarzy ale i kibiców ? Bo właśnie taką mieliśmy frekwencję w wielu meczach .

odpowiedz