fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Miedzią Legnica

Redakcja

16 września o godzinie 20:30 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Miedź Legnica. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie. Zgodnie z zapowiedziami klubu, przez pierwsze 48 godzin wejściówki można kupować z 45% zniżką, która wynika z wysokiej frekwencji na ostatnim meczu przy Łazienkowskiej 3. Promocja zakończy się 4 września o godzinie 23. Standardowy bilet na Żyletę kosztuje 25 zł, a po rabacie zaledwie 14 zł!

KUP BILET NA MECZ LEGIA - MIEDŹ



Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

fot. Legia Warszawafot. Legia Warszawa
Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Arek - 04.09.2022 / 00:41, *.tpnet.pl

Bardzo mi się podoba, to co się teraz dzieje na Legii. Ludzie chodzą na mecze, jest fajna frekwencja i do tego Legia wygrywająca. Oby tak dalej. Niech już się nic nie zmienia w tej materii.

odpowiedz
Mamut - 03.09.2022 / 17:11, *.t-mobile.pl

@MoniekL: czysto hipotecznie, bez promocji średnia cena biletu ok 30pln , jeżeli kupi je 10tyś osób,to zysk 300tyś, to po promocji średnia cena biletu 17pln, więc aby zysk był również ok 300tyś to musiałoby zakupić ponad 17.5tyś osób

odpowiedz
MoniekL - 03.09.2022 / 17:33, *.centertel.pl

@Mamut: przy czym wiesz dobrze po co są robione promocje oprócz wizerunku przede wszystkim żeby przyciągnąć jak najwięcej kibiców. Hipotetycznie większy zysk meczowy z 25 tys kibiców z tańszymi biletami ( z czego +- 3-4 tys skorzysta z promocji) niż 17 tys z biletami bez promocji.

odpowiedz
Zduneq - 04.09.2022 / 23:29, *.play-internet.pl

@Mamut: Pamiętaj o jednym.im wiecej ludzi na meczu tym wiecej osób skorzysta z punktów gastronomicznych, ze sklepu kibica.Dodatkowo zapełniony stadion lepiej się "sprzedaje" w mediach, w PR i sponsorzy są bardziej zainteresowani.Kolejny aspekt to zadowolenie kibica.Sam na karnet niestety nie mogę sobie pozwolić, ale dzięki akcji z tańszymi biletami zameldowałem się na Ł3 po 10 latach zarówno na Górniku jak Radomiaku .Na miedź też bym przyjechał ale niestety nie dam rady, jestem uwiązany.

odpowiedz
Jak co roku - 03.09.2022 / 16:28, *.plus.pl

Karneciarze dymami w d...

odpowiedz
Boner - 03.09.2022 / 17:04, *.plus.pl

@Jak co roku:
Ale przepraszam kto Cię dyma? Klub który robi fajne inicjatywy żeby przyciągnąć ludzi na stadion? Kupiłeś karnet i super, z tego co wiem to masz z tego pewne profity. Są karneciarze i zwykli kibole i chyba powinniśmy się z tego cieszyć, no chyba że jesteś z tych co myślą że jak Ty masz taniej to tylko zacierasz ręce żeby kto inny miał drożej bo to buduje Twoje poczucie własnej wartości bo fajnie zrobiłeś kupując karnet.
Zluzuj trochę i ciesz się że jest dobra atmosfera na stadionie

odpowiedz
L - 04.09.2022 / 20:43, *.aster.pl

@Jak co roku: nie wiem co ty miales z matematyki, ale w karnecie masz stala cene biletu na poziomie jakichs 2 dych, albo i nizej, to ze na Miedz moze ktos inny kupic za 14 zl nie oznacza, ze jestes dymany bo na takiego Lecha ten ktos kupi za 3 dychy w promocji a ty nadal bedziesz mial za mniej niz 2 dychy. Potrenuj matematyke, zanim bedziesz plakal.

odpowiedz
IceMan - 03.09.2022 / 15:17, *.chello.pl

Kupując karnet można się poczuć jak frajer

odpowiedz
Greg - 03.09.2022 / 15:01, *.tpnet.pl

Prawie darmo te bilety sprzedają....może by tak slowo przepraszam od tych najgłośniejszych krzykaczy i wylewaczy pomyj na Klub i zarząd ?

odpowiedz
WLM - 03.09.2022 / 21:20, *.centertel.pl

@Greg: Darek daj spokój...

odpowiedz
Żmija - 03.09.2022 / 13:00, *.t-mobile.pl

Czy Klubowi taka sprzedaż za bezcen się opłaca? Czy bilet na Legię nie powinien być czymś prestiżowym?

odpowiedz
Beaver - 03.09.2022 / 13:08, *.orange.pl

@Żmija : Myślę że się opłaca.
Więcej ludzi na stadionie = więcej ludzi korzystających z punktów gastronomicznych, więcej odwiedzających sklep kibica itp.
Ta akcja z biletami to chyba najlepszy pomysł na jaki wpadli ludzie od marketingu.

odpowiedz
Harvester - 03.09.2022 / 14:26, *.centertel.pl

@Beaver: dokładnie tak, to trochę jak z wejściem do klubu, płacisz 20 za wjazd a to dopiero początek i na miejscu możesz wydać o wiele więcej :)

odpowiedz
MoniekL - 03.09.2022 / 14:31, *.centertel.pl

@Żmija : oczywiście że się opłaca z czysto wizerunkowego punktu /co oczywiście popieram w 100%/. Po takich cenach i tak kupi 10-15% ludzi reszta zakupu w terminie późniejszym po normalnych cenach. Na Radomiaka sam kupiłem po normalnej cenie /a mogłem również w po obniżonej cenie ale jak to bywa czekałem do ostatniego momentu bo nie wiedziałem czy da radę pójść/ teraz już w promocji.

odpowiedz
Zduneq - 04.09.2022 / 23:33, *.play-internet.pl

@Żmija : qurła, poważnie?
Bilety drogie lament, że za drogo (Celtic)
Bilety tanie lament, że za tanie (Miedź)

odpowiedz
Beaver - 03.09.2022 / 12:45, *.orange.pl

Bilet na Żyletę zakupiony !
14 zł... bajka :)
Oby frekwencja była równie wysoka, kupujcie !

odpowiedz
miczel - 05.09.2022 / 10:41, *.grupainteger.pl

@Beaver: oby klub kontynuował tę praktykę promocyjną,. Chociaż obstawiam, że to by było na tyle. Do czasu, aż znowu wynik będzie ok 12000 kibiców.

odpowiedz