fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Sparing: Futsal Świecie 3-4 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W sobotnim spotkaniu sparingowym Legia Warszawa wygrała z zespołem Futsal Świecie 4-3. Bramki dla stołecznego zespołu zdobyli: Michał Knajdrowski, Davidson Silva, Mariusz Milewski i Radosław Marcinkowski. Najbliższe ligowe spotkanie legioniści rozegrają 10 września o godzinie 19, na wyjeździe z Widzewem Łódź.

Sparing: Legia Warszawa 4-3 Futsal Świecie
bramki dla Legii: Michał Knajdrowski (6'), Davidson Silva (22'), Mariusz Milewski (36'), Radosław Marcinkowski (40')

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.