Blaz Kramer - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Blaza Kramera w Legii

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W meczu 9. kolejki Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa w zespole Legii Warszawa zadebiutował Blaz Kramer. Napastnik pojawił się na boisku w 84. minucie, zmieniając Ernesta Muciego. Już chwilę po wejściu miał okazję do zdobycia bramki po uderzeniu głową z rzutu rożnego. Nie grał zbyt długo, ale na murawie nie pokazał nic specjalnego.Słoweniec trafił do zespołu "wojskowych" latem ze Szwajcarskiego FC Zurich. Tuż przed startem sezonu odnowił mu się zadawniony uraz i musiał przejść zabieg chirurgiczny. Wypadł przez to z treningów na nieco ponad miesiąc.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Aleksander Elert - 12.09.2022 / 09:36, *.t-mobile.pl

Spokojnie, ja uważam że będzie on coś strzelał.Inny typ napastnika niż Carlitos.

odpowiedz
jarekk - 12.09.2022 / 06:12, *.metrointernet.pl

Normalka, przyszedl, nie nadawal sie do gry bo cos tam, zaraz gdzies odejdzie i tyle bedzie po Kramerze. Sztab Legii pracuje na pelnych obrotach.

odpowiedz
Turecki - 11.09.2022 / 21:50, *.play-internet.pl

Gratuluję debiutu !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.