Łukasz Gutkowski
REKLAMA

Pięciobój

Łukasz Gutkowski 4. na ME seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik Legii Warszawa, Łukasz Gutkowski zajął 4. miejsce w Mistrzostwach Europy seniorów w pięcioboju nowoczesnym, które odbyły się w Szekesfehervar na Węgrzech. Legioniście do brązowego medalu zabrakło siedmiu sekund...

Łukasz w szermierce zdobył 230 punktów (szósty wynik), a kolejnych 6 punktów zdobył dzięki trzem zwycięskim trafieniom w bonusowej rundzie. Dzięki temu awansował na miejsce czwarte w klasyfikacji generalnej. W pływaniu nasz zawodnik uzyskał lepszy czas niż w serii półfinałowej i na trasę laser run wyruszył z numerem trzecim, mając 9 sekund straty do prowadzącego Węgra, Richarda Bareczki.

Po dwóch pierwszych rundach strzelaniach, legionista utrzymywał pozycję medalową. Dopiero trzecia wizyta na strzelnicy doprowadziła do zmiany w kolejności - Łukasz spadł na miejsce czwarte, i pomimo pogoni na ostatniej pętli, ukończył zawody na czwartej pozycji, z siedmioma sekundami straty do brązowego medalisty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.