fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Sparing: Projekt Warszawa 4-0 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W rozegranym w środę w Arenie Ursynów sparingowym spotkaniu, siatkarze Legii Warszawa przegrali z występującym w PlusLidze zespołem Projeku Warszawa 0-4. W każdym z setów gospodarze wygrywali pewnie, kolejno 25-17, 25-17, 25-13, 25-20. MVP meczu wybrany został Jan Firlej. Legioniści w najbliższą sobotę zagrają trzecie spotkanie w rozgrywkach I ligi, z Olimpią Sulęcin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Ding - 29.09.2022 / 08:57, *.play-internet.pl

0-4 w siatkę? No jak to?!

odpowiedz
Wycior - 29.09.2022 / 10:39, *.t-mobile.pl

@Ding: siatkarskie sparingi przewidują cztery sety. Dlatego czasem zdarza się też 2:2.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.