Patryk Pierzak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Asysta Pierzaka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany weekend dla wypożyczonych legionistów do klubów z ekstraklasy. Joel Abu Hanna oraz Gabriel Kobylak z ławki rezerwowych oglądali porażki swoich drużyn. W I lidze swoje szanse dostali Ramil Mustafajew i Patryk Pierzak. Obaj gracze weszli na ostatni kwadrans. Drugi ze wspomnianych graczy zaliczył asystę przy bramce, która przypieczętowała wygraną Górnika Łęczna.

Wypożyczeni
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Miedzią Legnica (kontuzja)
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Lechią Gdańsk
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Cracovią Kraków
Jordan Majchrzak (AS Roma Primavera) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Empoli Primavera
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - od 76. minuty w przegranym 3-4 meczu z Resovią Rzeszów.
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 76. minuty w wygranym 3-2 meczu z GKS Tychy. Zaliczył asystę przy bramce na 3-1 w doliczonym czasie gry.