2022-10-01 | Lech Poznań - Legia Warszawa, Kacper Tobiasz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz w jedenastce 11. kolejki Ekstraklasy

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W ubiegłą sobotę Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań w ramach 11. kolejki Ekstraklasy. Po tym spotkaniu jeden z zawodników stołecznej drużyny trafił do najlepszej jedenastki kolejki. Wyróżniony został Kacper Tobiasz.

Młody golkiper rozegrał świetne spotkanie i kilkakrotnie ratował drużynę z opresji, co przyczyniło się do utrzymania cennego remisu. Wykonał wiele trudnych interwencji i zachował czyste konto po raz piąty w tym sezonie. Dla Tobiasza jest to drugie takie wyróżnienie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
???? - 05.10.2022 / 08:15, *.plus.pl

Do redakcji , robicie taki artykuł to już mogliście podać całą 11 kolejki .

odpowiedz
Hautausmaa - 05.10.2022 / 10:19, *.tpnet.pl

@????: To tak jak w tym rysunku Mleczki: Dziś miał miejsce koniec świata, wśród ofiar nie było Polaków.

odpowiedz
paw_pawela - 05.10.2022 / 08:03, *.tdt.pl

brawo

odpowiedz
Aejao - 04.10.2022 / 23:13, *.chello.pl

Trzeba przyznać, że się wzorowo rozbujał!
Oby tak dalej.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.