REKLAMA

Żeglarstwo

Legioniści 5. w DMP kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Żeglarska Legia startowała w ostatnich dniach w Drużynowych Mistrzostwach Polski (PSKO) w klasie Optimist. Podczas zawodów rozgrywanych w Iławie, legioniści uplasowali się na miejscu 5., będąc o krok, a dokładnie... dziesięć centymetrów od strefy medalowej.

Podopieczni Adriana Palusa startowali w składzie: Stanisław Ługowski (kapitan zespołu), Zofia Brdulak, Antoni Brzozowski, Jan Kurtysz i Piotr Kowalewski.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.