fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Wartą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legioniści przygotowują się do sobotniego starcia z Wartą Poznań. W czwartek trenowali o godzinie 14:30 w LTC, w zajęciach wzięli udział wszyscy zawodnicy oprócz Jakuba Kisiela, który wraca po kontuzji i ćwiczył indywidualnie na boisku obok.Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

W treningu wziął udział Paweł Szajewski, 20-letni bramkarz, który latem został zawodnikiem trzecioligowych rezerw stołecznego klubu. Jak zwykle dwa dni przed meczem trening nie był zbyt intensywny. Po krótkiej rozgrzewce z elementami zabawy zawodnicy przeszli do pracy dwóch grupach. Na jednej połowie pod okiem Inakiego Astiza pracowano nad taktyką i dośrodkowaniami, a druga część piłkarzy doskonaliła stałe fragmenty gry - rzuty rożne i rzuty wolne. Tą częścią dyrygował Przemysław Małecki.Cały trening z pewnej odległości oglądał Kosta Runjaić. Po nieco ponad godzinie niemiecki szkoleniowiec zarządził koniec zajęć. W piątek zespół będzie trenował o godzinie 12:30 - zajęcia będą zamknięte dla mediów.

Spotkanie Legia Warszawa - Warta Poznań odbędzie się w sobotę, 8 października o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Zapraszamy!

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
L... - 07.10.2022 / 11:09, *.plus.pl

Przepraszam, czy nie jesteście wstanie oficjalnie na stronie złożyć wyrazy współczucia właścicielowi ?

odpowiedz
Zdzicho - 07.10.2022 / 07:45, *.tpnet.pl

Przygotowania są takie, ze linie wymalowane, siatki wiszą, a chorągiewki się wstawi w dniu meczu. Wszystko gotowe

odpowiedz
filand - 07.10.2022 / 01:00, *.t-mobile.pl

https://www.instagram.com/p/CjYVa1FoFo6/?igshid=MDJmNzVkMjY=
To się Emrelli doigrał...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 06.10.2022 / 20:24, *.174.42

warta z poznania - to jest ekipa do lania !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.