REKLAMA

Boks

Walki legionistów w sobotniej gali na Torwarze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Liczne grono pięściarzy Legii wystartuje na gali Polsat Boxing Promotions 11, która odbędzie się w sobotę, 15 października na warszawskim Torwarze przy Łazienkowskiej 6a. W boksie olimpijskim walczyć będą: Mike Drużga, Artur Proksa, Uliana Bezfamilna, Bartłomiej Rośkowicz, Mateusz Grejber, Franciszek Delura, Olaf Szcześniak, Jakub Maścianica i Jakub Straszewski.

Początek zawodów o godzinie 19:30, wstęp bezpłatny. Transmisje zobaczyć będzie można w kanałach sportowych Polsatu (Polsat Sport i Super Polsat).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.