Bartosz Kot, Paweł Wszołek, Filip Latawiec - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urazy Wszołka, Mladenovicia i Kramera

Mikołaj Ciura i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu w Gdańsku boisko opuścić musiał Paweł Wszołek, który prawdopodobnie doznał urazu mięśniowego. Pomocnik położył się na boisku w 30. minucie spotkania i po szybkiej konsultacji medycznej zadecydowano o jego zmianie. Na razie nie wiadomo czy i jak długa czeka go przerwa w treningach.

Oprócz niego zwycięski mecz z Lechią dał się również we znaki Filipowi Mladenoviciowi i Blazowi Kramerowi. Obaj byli na murawie do samego końca, jednak po rzutach karnych okazało się, że doznali urazów. Serb ma kontuzję łydki, a Słoweniec ma uraz mięśniowy prawego uda.



fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Rozcieta łydka Mladenovicia - fot. Mishka / Legionisci.com

fot. Mishka / Legionisci.com
Kuśtykający Paweł Wszołek w towarzystwie Bartosza Kota (fizjoterapeuta) i Filipa Latawca (lekarz) - fot. Mishka / Legionisci.com

fot. Mishka / Legionisci.com
Blaz Kramer trzyma się za prawe udo po meczu - fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Z Sláskiem wpuście Strzałka!iLe może chłopak Czekać?! - 11.11.2022 / 00:52, *.248.73

Kramer jedna bramka z Płockiem a teszta dno człapu człapu...wsxołek też zgubił korki...

odpowiedz
Piotr - 10.11.2022 / 16:39, *.centertel.pl

Wszołek i Mladenowicz to duża strata dla Legii, to piłkarze którzy dają Legii jakość, Kramer jest dla Legii za słaby, brakuje mu kreatywności jest można powiedzieć drewniany , Zieliński powinien się go jak najszybciej pozbyc

odpowiedz
Afro - 10.11.2022 / 07:26, *.ncs2012.pl

Kramer wraca na swoją ulubioną pozycję - kontuzjowany.

odpowiedz
Ja - 09.11.2022 / 22:40, *.play-internet.pl

Może Igor by coś zagrał czas na szansę.

odpowiedz
(L) - 10.11.2022 / 14:04, *..

@Ja: Dostaje cały czas szansę w rezerwach. Szału jakoś nie ma.

odpowiedz
Ja - 12.11.2022 / 09:31, *.play-internet.pl

@(L): Lewy tez dostawał tylko w rezerwach

odpowiedz
kaktus - 09.11.2022 / 15:51, *.orange.pl

Kramer porusza się po boisku jak wóz z węglem...

odpowiedz
(L) uz - 09.11.2022 / 19:45, *.net.pl

@kaktus: Ciekawe gdzie kupił i ile zapłacił za tonę. Może przywiózł ze Słowenii?

odpowiedz
(L) uz - 09.11.2022 / 11:51, *.inetia.pl

Nie ma dramatu. Takie sytuacje są częścią tej dyscypliny sportu

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.11.2022 / 10:35, *.play-internet.pl

Jprdl-jeden mecz w sezonie,gdzie musieli pobiegać,a właściwie potruchtać przez 120 min i już pół składu leży na noszach.Jak ich Kosta nie weźmie "w kamasze",to lipa będzie,a nie puchary,bo fizycznie to piłkarze są dno i wodorosty A przecież tempo meczu było....hmmmm-spokojne,bym rzekł.Te wszystkie mikrourazy wynikają przecież z właściwie zerowego przygotowania motorycznego,bo wystarczy,że kilkanaście razy w czasie meczu trzeba zmienić tempo biegu i......mięsień/ścięgno naderwane.Ale cóż,znając życie,to mioduski zafunduje im "wczasy na karaibach",gdzie w cieplarnianych okolicznościach przyrody,nasze gwiazdeczki będą szlifować formę przed rundą jesienną.Mordki uśmiechnięte,drinki z wieczorka wypite-daj boże

odpowiedz
Michał - 09.11.2022 / 00:17, *.plus.pl

Bez płaczu panowie....bez płaczu!!! Jedziemy na pełnej k z następną drużyną!!!! I tylko LEGIA LEGIA WARSZAWA!!! Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Kos - 09.11.2022 / 09:55, *.centertel.pl

@Michał: brawo Michał tak trzymać kos

odpowiedz