Załamany Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Śląsk 0-0 Legia

Na koniec tylko punkt

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia bezbramkowo zremisowała ze Śląskiem w swoim ostatnim ligowym spotkaniu w tym roku. "Wojskowi" stworzyli sobie kilka szans na zdobycie bramki, mieli nawet rzut karny, ale niestety nic z tego wyniknęło.



Już w 1. minucie gry groźny strzał oddał Bartosz Slisz. Pomocnik Legii spróbował mocnego uderzenia po podaniu od Josue, jednak dobrą interwencją popisał się bramkarz Śląska Wrocław. Gospodarze starali się szybko odgryźć. Co i raz posyłane były dalekie podania do napastników, którzy uciekali obrońcom. Po jednym z takich dograń w dobrej sytuacji znalazł się Erik Exposito, ale tym razem Kacper Tobiasz był czujny i nogami odbił strzał rywala. Nieco ponad kwadrans po pierwszym gwizdku ponownie z dobrej strony pokazał się napastnik Śląska. Exposito znalazł się z piłką tuż przed polem karnym i tym razem spokojnie interweniował golkiper Legii. W 23. minucie powinno być 1-0 dla Legii. Goście mieli ku temu dwie doskonałe szanse. Najpierw świetnym prostopadłym podaniem Josue uruchomił wybiegającego Ernesta Muciego. Albańczyk po chwili znalazł się sam na sam z Rafałem Leszczyńskim, chciał go minąć, jednak został sfaulowany. Arbiter nie miał żadnych złudzeń i wskazał na jedenasty metr. Do piłki po chwili podszedł Josue i niestety chybił. Portugalczyk chciał standardowo strzelić w lewy róg bramkarza, ale tym razem trafił tylko w zewnętrzną część słupka. Potem legionistom brakowało w ofensywie elementu zaskoczenia. Większość ataków kończyła się na obronie Śląska.

W 38. minucie wrocławianie mieli świetną szansę, aby wyjść na prowadzenie. Exposito podał do wybiegającego Johna Yeboah, ten uciekł rywalom, zdążył zwieść jeszcze Maika Nawrockiego, jednak z jego płaskim strzałem fenomenalnie poradził sobie Tobiasz, parując futbolówkę na słupek. Kilka chwil potem groźnie było pod drugą bramką. Wówczas do siatki gospodarzy po świetnym strzale trafił Josue, lecz niestety po wideoanalizie VAR arbiter dopatrzył się pozycji spalonej u Muciego. Tuż przed przerwą bliski szczęścia był Jędrzejczyk. Reprezentant Polski główkował po wrzutce z rzutu rożnego i trafił jedynie w słupek.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Na drugą połowę trener Kosta Runjaić posłał do boju dwóch zawodników z ławki rezerwowych. na boisku zameldowali się Carlitos oraz Makana Baku. W 52. minucie bliscy gola byli jednak wrocławianie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i sporym zamieszaniu o krok od trafienia był jeden z graczy gospodarzy, jednak instynktowna obrona Tobiasza uratowała Legię. Niestety, druga odsłona była zdecydowanie mniej atrakcyjna od pierwszej. Legia nie potrafiła stworzyć poważnego zagrożenia pod polem karnym Śląska i rezultat nie ulegał zmianie.

Wreszcie w 85. minucie piłkę meczową otrzymał Maciej Rosołek. Napastnik Legii dostał świetne dośrodkowanie od Mladenovicia i kompletnie nieatakowany głową nie trafił nawet w światło bramki... Siedem minut potem znowu znakomita okazja, ale tym razem przed Baku. Ponownie Mladenović dokładnie zacentrował i ponownie jego koledze zabrakło precyzji.

Ekstraklasa
17. kolejka
#ŚLĄLEG
21947
Wrocław
13.11.2022
17:30
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
Śląsk Wrocław
0-0
Legia Warszawa
12 Rafał Leszczyński
34 Konrad Poprawa
2 Diogo Verdasca 59'
6 Daniel Gretarsson
4 Łukasz Bejger
23 Victor Garcia Marin
8 Patrick Olsen
15 Nahuel 68'
17 Petr Schwarz
7 John Yeboah 89'
9 Erik Exposito 89'
38 Oskar Mielcarz
19 Patryk Janasik 59'
27 Martin Konczkowski
18 Karol Borys
33 Adrian Łyszczarz
28 Michał Rzuchowski 68'
11 Dennis Jastrzembski 89'
24 Piotr Samiec-Talar
10 Caye Quintana 89'
Kacper Tobiasz 1
99' Maik Nawrocki 17
Artur Jędrzejczyk 55
Yuri Ribeiro 5
45' Paweł Wszołek 13
95' Bartosz Slisz 99
94' Bartosz Kapustka 67
Josue 27
Filip Mladenović 25
Maciej Rosołek 39
45' Ernest Muci 20
Dominik Hładun 30
Mattias Johansson 6
95' Rafał Augustyniak 8
94' Robert Pich 11
Jurgen Celhaka 16
Patryk Sokołowski 18
45' Carlitos 19
45' Makana Baku 28
99' Lindsay Rose 29
Trener: Ivan Djurdjević
Asystent trenera: Maciej Stachowiak
Kierownik drużyny: Szymon Mikołajczak
Lekarz: Wojciech Sznajder
Masażyści: Krzysztof Bukowski
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Bartłomiej Lekki
Asystent: Krzysztof Myrmus
Techniczny: Sebastian Jarzębak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (93)

+dodaj komentarz
(L) eon - 18.11.2022 / 19:15, *.net.pl

Zapowiada się dekada stabilizacji. Jak w latach 80-tych. inni biorą trofea, a Legia czeka na lepsze czasy. Po beznadziejnych 80 - tych, w końcu się doczekaliśmy kolejnych MP, część kibiców już myślała że tak będzie zawsze , ale się znowu pos.ało. Śmiałem się z wpisów dlaczego nie zawojowaliśmy LM, a tylko zdobywamy seryjnie MP . Pisałem że jeszcze o tych czasach zamarzymy. Sinusoida nas dopadła , nie mamy w Legii fartu do zbudowania trwałej jakości.Takiej rozjeżdżającej stale konkurencję. A przecież jesteśmy Warszawą.

odpowiedz
Paź Króla Woli - 17.11.2022 / 18:31, *.aster.pl

By jesienią wiedziec juz ze mistrza nie zdobędziemy.. by o puchary się martwić.. Legio naprawdę??

odpowiedz
WdW - 15.11.2022 / 13:46, *.com.pl

Dobra panowie i tak mamy pozycje w tabeli na którą obiektywnie nie zasługujemy .Jesteśmy teraz średnim zespołem i nic nie zapowiada że to się zmieni w najbliższej przyszłości.Nasi piłkarze się zgrywają i wygląda to raz lepiej raz gorzej,martwi to że Runjanic taktycznie jest betonem i nie uczy się nowych rzeczy,martwi to że Zieliński robi transfery na zasadzie "kiedyś ktoś dobrze grał to może teraz też tak będzie",martwi to że nie mamy ofensywnych z 2 piłkarzy z prawdziwego zdarzenia(bo Legia musi teraz miec 20 sytuacji bramkowych żeby strzelić gola),martwi to ze na 100% niedługo odejdzie Mladen i Tobiasz.Pozdrawiam was bracia,jestem pewien że ten marazm przetrwamy,w styczniu będzie lepiej.Pozdro dla niekumatych i kumatych,dla wszystkich co mają elkę w sercu.(L)

odpowiedz
onomatopeja22 - 15.11.2022 / 16:50, *.interkam.pl

@WdW: nie zaslugujemy bo niby co?kto zaslugiwal Pogon Cracovia moze Plock...wes czlowieku nie pisz bzdur

odpowiedz
Prion - 14.11.2022 / 22:26, *.interkam.pl

Mecz spokojnie do wygrania ale to co zaprezentowali Slisz z Rosołkiem wspierani przez kolejnego kaleczniaka Baku to przechodzi ludzkie pojęcie...k...wa jakie to drewniaki to szok

odpowiedz
Prion - 15.11.2022 / 07:30, *.interkam.pl

@Prion: już ten Yeboah robi wrażenie. Baku to niech wraca śkad przyszedł bo przez całą rundę nie zagrał pół dobrego .meczu

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 14.11.2022 / 17:39, *.play-internet.pl

A mi się podoba gra Baku w ostatnich 2 meczach, ale ja bym go postawił na miejscu
Slisza bo ma na prawdę niezły odbiór a i podaniem nie grzeszy.

odpowiedz
WdW - 15.11.2022 / 13:56, *.com.pl

@PiotrŻo(L)iborz: no właśnie podaniem grzeszy,zobacz sobie statystyki ,no ale fakt ze Slisz podaniami czasami bardziej grzeszy,ogólnie tych dwóch piłkarzy to nie jest poziom mistrza Polski a takim chyba ma być Legia

odpowiedz
onomatopeja22 - 15.11.2022 / 18:15, *.interkam.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Baku to kompletny niewypal-typ wychodzi na to,ze jest mega slaby.nie zagral nawet pol dobrego spotkania

odpowiedz
[L] Men - 14.11.2022 / 12:52, *.255.90

Czerczesow do Legii nie wróci raczej już nigdy bo swego czasu powiedział prawdę w oczy pudelkowi: chcesz mieć Pan wielką Legie i grać w LM - dawaj Pan 40 mln zł na wzmocnienia, na początek, to będziesz Pan miał. No i się pudel obraził.

odpowiedz
olew - 14.11.2022 / 15:13, *.vectranet.pl

@[L] Men: bajka, ale w pozytywnym świetle stawia Mioduskiego, ale bajka

odpowiedz
Łukasz9 - 14.11.2022 / 11:16, *.t-mobile.pl

Slisz to jest ewenement gość który gra w Ekstraklasie a nie potrafi uderzyć poprawnie piłki czystym podbiciem! Fenomen

odpowiedz
Tomek - 14.11.2022 / 14:57, *.113.189

@Łukasz9 : Uderzyć? On nie potrafi przyjąć piłki w prostych sytuacjach, za każdym razem piłka mu odskakuje i piłkę przejmuje przeciwnik. To jest ewenement, że typ który zarabia miesięcznie pewnie z 50 tysięcy złotych, piłkę trenuje i gra już przynajmniej kilka ładnych lat, nie potrafi przyjąć piłki. To jest karykatura piłkarza ale takim samem drewniakiem jest Rosołek. Wczoraj się popisał jak piłka trafiła w słupek a on wystarczyło, żeby dostawił nogę i ta wpadła by do bramki, to zamiast tego prawie się połamał. Następnie w końcówce meczu dostał piłkę na głowę i co? Nic, piłkę uderzył obok bramki a miał czystą sytuacje, bo nikt go nie atakował. Ile można patrzeć na ich kabaret. To już nawet nie jest śmieszne, to co ta dwójka (zresztą nie tylko oni) wyprawia na boisku

odpowiedz
Łukasz9 - 14.11.2022 / 15:56, *.t-mobile.pl

@Tomek: Kolego myślę to samo tylko nie chciało mi się rozpisywać :) Nie uniżając nikomu ale Slisz to drewno jest najsłabszy w Ekstraklasie na swojej pozycji brak atutów to co napisałeś i to człapanie po boisku bo nawet dobrze biegać nie potrafi z koordynacja też jest nie halo. A Rosołek co mam ci powiedzieć :)

odpowiedz
Tomek - 15.11.2022 / 07:18, *.113.189

@Łukasz9 : Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo że będą grać bo tak kudłaty prezes kazał aby grali to może ktoś ich kupi. A że w kasie dzięki jego zarządzaniu jest pustka, to pociesza nas Rosołkiem i innymi karykaturami piłkarzy.

odpowiedz
Legionista - 14.11.2022 / 11:01, *.net.pl

super atak na wiosnę Pudel z Rosołkiem Amen

odpowiedz
Yeti - 14.11.2022 / 10:56, *.netfala.pl

Patrzmy na siebie i wygrywajmy jak najwięcej a wicemistrzostwo jest realne. Jeśli udałoby się do tego zdobyć puchar to sezon byłby udany. Jednak mając w składzie takich asów jak Rosołek czy Baku, którzy regularnie partolą stuprocentowe sytuacje to nie wiem czy te cele są realne.

odpowiedz
Singspiel - 14.11.2022 / 12:28, *.plus.pl

@Yeti: moze by wymienic rosolka na Amelie?

odpowiedz
Kieł - 14.11.2022 / 10:09, *.centertel.pl

Myślę że jakaś katastrofa tylko odbierze Rakowowi mistrzostwo. Jednak nie ma co narzekać. Przy dobrych wiatrach dobijemy się do pucharów. A jak będzie kasa z uefy to do przodu pójdziemy. To i tak jest cud że pod Pudlem ten klub jakoś się trzyma. Reasumiuac- tylko spokój. Tego potrzeba.
Pozdrawiam

odpowiedz
SzB - 14.11.2022 / 10:19, *.netfala.pl

@Kieł:
Żeby dostać się do fazy grupowej choćby LKE to trzeba wzmocnień i to konkretnych. Sam Josue i przebłyski Carlitosa to zdecydowanie za mało aby gdziekolwiek awansować.

odpowiedz
Wycior - 14.11.2022 / 10:42, *.t-mobile.pl

@SzB: ale w tym roku za sam występ w eliminacjach do Europy rząd daje wsparcie ok 20 milionów, więc warto po to sięgnąć.

odpowiedz
Kieł - 14.11.2022 / 11:27, *.centertel.pl

@SzB: Lech się dostał i jeszcze wyszedł z grupy. Więc jak widać można. Mamy lepszy skład od Lecha. Tylko grać nie umiemy. Nie wiem dlaczego. Taki Charatin powinien ligę zamiatać. A co dopiero Carliots. W mózgownicach coś jest nie tak. Defekt muzgó.

odpowiedz
SzB - 14.11.2022 / 15:14, *.play-internet.pl

@Kieł:
Na Lecha się nie patrzę, ale gramy to my miernie, a jak pokazuje życie niejednokrotnie, to nie ma co liczyć na siłę nazwiska. Pamiętasz Helio Pinto? W Apoelu kozak, a u nas? Najwyżej przeciętny. Miałeś też "najszybszego pilkarza w Europie" co to miał pozamiatać wzystkich.... Poza tym np taki Wszołek również został boleśnie zweryfikowany przez zachód, u nas w zeszłym sezonie grał o życie, czytaj o pracę. Dostał kontakt i widzisz co się dzieje. Do tego dodaj asów w postaci Rosołka i Slisza (choć tego ostatecznie bym nie skreślał mimo wszystko). Pich, Ikea, Baku, to naprawdę jest jakość na puchary? Musimy się modlić żeby został Josue i Tobiasza za szybko nie puścili bo będzie srogo.

odpowiedz
Kieł - 15.11.2022 / 12:33, *.centertel.pl

@SzB: Moim zdaniem gdyby każdy grał tak jak najlepiej potrafi, to tym składem można spokojnie grać w tym nowym Pucharze. O niczym innym nawet nie myślę na chwilę obecną.

odpowiedz
olew - 14.11.2022 / 09:55, *.vectranet.pl

Smutno mi Boże. Ale już lepiej niż wczoraj. Wynik jak wynik, ale gra była kiepska. Wiadomo, że na Legię jest zawsze i wszędzie niesamowita napinka, ale szkoda. Najgorsze przed nami... przerwa zimowa jest strasznym okresem dla kiboli.

odpowiedz
TylkoLegia - 14.11.2022 / 08:33, *.t-mobile.pl

Runjaic nic nigdy nie wygrał i nie wygra z Legią też... był do wzięcia Berg który robi niesamowitą robotę w Pafos, ale Zieliński nie trafił ani z trenerem ani z transferami.

odpowiedz
Urs72 - 14.11.2022 / 08:08, *.chello.pl

Teraz odpoczną do końca Stycznia 23 , wyjdą na boisko to się nie odnajdą na którą bramkę mają grać q

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.11.2022 / 07:28, *.chello.pl

Cud że mamy,to drugie miejsce.

odpowiedz
Sarcastico. - 14.11.2022 / 10:17, *.inetia.pl

@Fan.Grotyńskiego: Legia nie zagra w przyszłych eliminacjach do LKE. Ani podium ani pucharu. Może nie ?

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.11.2022 / 10:29, *.chello.pl

@Sarcastico. : Wierze że zdobędzie mistrza,pisze jak jest teraz.

odpowiedz
Wycior - 14.11.2022 / 10:45, *.t-mobile.pl

@Sarcastico. : zagra w el. LKE bo nasza liga jest jeszcze słabsza niż Legia. Nie zdobędzie mistrza bo raków jest od nas dużo mocniejszy.

odpowiedz
bum - 14.11.2022 / 06:40, *.235.178

Każdemu kibicowi należą się wyjaśnienia odnośnie gry Rosołka....
W sumie każdy myślący wie że to sytuacja jak z kulenoviciem itp.... czyli będzie grał póki ktoś nie da za niego 1.5mln kudłatemu. Ten objezdny cyrk mioduskiego nigdy się nie zmieni tak jak podejście pudla do piłki oraz Legii.
Szmaciarstwo w czystej postaci

odpowiedz
Lolo - 14.11.2022 / 03:58, *.plus.pl

Rosołek pan piłkarz! Z pięciu metrów nie trafić w bramkę to sztuka! A Josue to z taką arogancją jak przy karnym nie powinien być kapitanem! Pokory trochę przeciętniaku! Gwiazdorzyć to może Lewy!

odpowiedz
Pieczarkowa - 14.11.2022 / 11:22, *.t-mobile.pl

@Lolo: Lewantek właśnie ostatnio przy karnym pokazał jaka jest gwiazda.

odpowiedz
AAA - 14.11.2022 / 03:52, *.chello.pl

Josue dobry z Ciebie grajek ale za karne to lepiej się nie bierz jak masz problem z koncentracją.

odpowiedz
(L) eon - 13.11.2022 / 23:38, *.net.pl

No to trzeba wierzyć że w PP będzie puchar podniesiony, inaczej znowu sezon na straty.
Strata w lidze właściwie nie do odrobienia , bo na jakieś nagłe, dłuższe załamanie medalików na wiosnę praktycznie nie ma co liczyć. A ja jestem z pokolenia które zawsze przyjmowało 2 czy 3 miejsce jako porażkę.
Więc orły-sokoły wywalczcie ten PP chociaż!!

odpowiedz
Ciekawy odpowiedzi - 14.11.2022 / 01:36, *.centertel.pl

@(L) eon: to jak przyjmowałeś spadkowe miejsce po poprzedniej jesieni?

odpowiedz
(L) eon - 14.11.2022 / 20:04, *.inetia.pl

@Ciekawy odpowiedzi: Jako zesran..e się totalne , gorsze niż ten syf z lat 80 - tych. Pamiętasz?

odpowiedz
Simon - 13.11.2022 / 23:24, *.orange.pl

A taka Stał Mielec wyskautowała Hamulicia, którego sprzeda za kilka milionów. A my wyskautowaliśmy Kramera, którego będziemy co chwila leczyć i modlić się jak się go pozbyć.

odpowiedz
Gustaf - 13.11.2022 / 23:21, *.centertel.pl

Na koniec aż punkt, ale najważniejsze, że dla nas liczy się tylko mistrzostwo!!!

odpowiedz
Nickt - 13.11.2022 / 22:53, *.aster.pl

Co na boisku robi niejaki pan Pomidorowa. On nie nadaje się nawet do podawania piłek

odpowiedz
Pan - 13.11.2022 / 22:56, *.centertel.pl

@Nickt : Chciałeś zabłysnąć ale ci nie wyszło

odpowiedz
Wyrwikufel - 13.11.2022 / 22:32, *.vectranet.pl

Tyle sytuacji i zero goli. Z takimi asami jak Rosołek, Baku czy Muci daleko nie zajedziemy. Swoją drogą to mam nadzieję, że to był ostatni mecz Rosołka w Legii. Tyle zmarnowanych sytuacji przez niego juz dawno powinno odsunąć go od pierwszego zespołu.

odpowiedz
Simon - 13.11.2022 / 22:19, *.orange.pl

Czy uważacie że w ramach polityki Miodka to było pożegnanie Tobiasza z ligą ?

odpowiedz
LW - 13.11.2022 / 22:17, *.48.9

Co do spalonego to Muci .przejmując piłkę absolutnie nie był na spalonym.Swego czasu podobnie bramkę strzelił Fraczczak dla Pogoni var nawet nie sprawdzał gol został uznany.

odpowiedz
gazza - 13.11.2022 / 22:08, *.inetia.pl

Trzeba szukać następców Rosołka i Slisza - To są piłkarze którzy są za słabi na Legię !

odpowiedz
Miodu ch - 13.11.2022 / 22:21, *.aster.pl

@gazza: za dobrzy chyba. Zbyt duże gwiazdy

odpowiedz
Kibic L z Wrocławia - 13.11.2022 / 22:06, *.52.135

Bardzo dziękuję ElZgredos za pomoc w transporcie. Szerokiej i spokojnej drogi.

odpowiedz
Bartek Slisz-99 - 13.11.2022 / 21:04, *.aster.pl

Rosołek dzisiaj koronował Raków na MP .
MOŻE O to chodziło temu debilowi? Żeby kontrakt u nowych MP dostał?
Pudłować wszędzie można.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 13.11.2022 / 21:03, *.netfala.pl

Wincyj Slisza i Rosołka i super rezerwowego Picha..............

odpowiedz
matus007 - 13.11.2022 / 20:52, *.orange.pl

No cóż, teraz czekamy na mundial.

odpowiedz
Wolfik - 13.11.2022 / 20:51, *.mm.pl

Mówi się, że suma szczęścia zazwyczajj wychodzi na zero. Mieliśmy sporo szczęścia w pucharowym meczu w Gdańsku gdzie zadecydowały karne, dzis niestrzelony karny i kapitalna forma Tobiasza przesądziła o remisie. Remis trzeba przyjąć z pokorą, bo zachowujemy realne szanse na walkę o puchary i przewagę 3 oczek nad resztą rywali.

MP2023 i tak jest w tym sezonie zarezerwowane dla Rakowa, tylko jakas globalna katastrofa może ich tytułu pozbawić.

odpowiedz
Bartosz83 - 13.11.2022 / 20:37, *.t-mobile.pl

Widzę , że jest duża krytyka Rosołka , powinien trafić w bramkę , ale chłopak łapie doświadczenie i powinno to zaprocentować , mam nadzieję , że już w 2023 roku. Należy po tym spotkaniu pogratulować Rakowowi mistrzostwa , drużyna z taką jakością już tego nie zmarnuje. A Legia niech walczy o zwycięstwo w każdym spotkaniu jest szansa na drugie miejsce i puchar.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 13.11.2022 / 21:01, *.netfala.pl

@Bartosz83: Ile będzie łapał doświadczenie do 35 roku zycia............... Rosołek to typowy defensywny drewniany napastnik, z nim i drugim bumelantem Sliszem zawsze gramy w 9............. Grają bo w zimie... Kudlaty musi kogoś sprzedac i oby ich sprzedał...

odpowiedz
Czarna elka w stołecznym mieście - 13.11.2022 / 21:08, *.aster.pl

@Trener Bramkarzy: Święte Słowa Brachu!!

odpowiedz
Czarny76 - 13.11.2022 / 21:09, *..

@Bartosz83: Chłopie o jakim ty doświadczeniu mówisz.Doświadczenie to on mógł łapać w Arce a nie u nas.Wierze ze grałeś kiedyś w piłkę z chłopakami po lekcjach i nawet na takim poziomie napastnik próbował się urwać obrońcy a nie chować się za nim i wspólnie asekurować aż gala wyjdzie za boisko.Druga rzecz…pierwsza połowa…napastnik zawsze ma być gotowy bezpańska piłkę.Co zrobił Rosołek?Malo się nie połamał.Tych przykładów jest wiele za wiele.Mentalnie to nie jest typ napadziora egzekutora i nigdy nie będzie.

odpowiedz
Bartosz83 - 13.11.2022 / 22:08, *.t-mobile.pl

@Czarny76: Zgadza się egzekutorem nie będzie , ale w przyszłości stać go na te 5-10 bramek na sezon. Dziś zagrał słabo, ale potrafi grać jako pierwszy obrońca , minąć rywala , podać. Zobacz jak dobrze zagrał w Białymstoku. Postawię odważną ocenę , że stać go w przyszłości na grę w średniaku ligi Niemieckiej czy Francuskiej. Jeśli młodzi nie będą łapać doświadczenie u nas , tylko będą tak gnojeni przez kibiców to się nie dziwmy , że nie chcą w Legii być. A lepszą okazję na strzelenie gola miał doświadczony Josue

odpowiedz
tonton - 13.11.2022 / 20:29, *.47.117

Panie Runjaic - proszę przestać dzielić kibiców!
Wystawianie Rosołka i Slisza w jednym meczu sprawia, że potem kibice godzinami kłócą się między sobą, kto z powyższej dwójki był gorszy!
To prowadzi do konflików, kłótni, a czasami zrywania relacji.
Proszę na przyszłość wystawiać tylko jednego z nich!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.11.2022 / 20:36, *.orange.pl

@tonton: Tak jest!!! Babcia Leśna napluła mi do talerza, bo zapytała - dobry ten rosołek? A ja - dzisiaj tragiczny. A na kolację był rosół...

odpowiedz
Fphjk - 13.11.2022 / 20:28, *.centertel.pl

Niepokalana

odpowiedz
ZWP - 13.11.2022 / 20:24, *.cyfrowypolsat.pl


Racjonalna ocena sytuacji.
A z drugiej strony:
Czy - przed rozpoczęciem rozgrywek -
któryś z 17 malkontentów komentujących mecz do tej pory
wice liderowanie wzięliby w ciemno – czy nie wzięliby?

odpowiedz
Cxx - 13.11.2022 / 21:17, *.orange.pl

@ZWP: oczywiście, ze by wzięli. Osobiście uważam, ze dobra runda i trochę spokoju po zeszłym sezonie. Te 9 pkt. straty to Kielce, Płock, Pogon i dzisiaj. Jeszcze nie jesteśmy na poziomie mistrzowskim i tyle.

odpowiedz
WSL - 13.11.2022 / 20:16, *.tpnet.pl

Dlaczego nie strzelone karne z Pogonia i dzis bo zostaly zle strzelone a dobrze wykonany karny to bramkarz nie ma zadnych szans obrony.!!!










odpowiedz
mietowy - 13.11.2022 / 20:13, *.waw.pl

przecietna druzyna jak mozna karnegi nie stuknac? noszalancja w pierwszej czesci nie wiem czy oni myslaeli ze slask ich sie przestraszy? gubili kule na potege a samo podejscie do wapna to juz odrazu bylo wiadomo ze bedzie piach . W ten sposob traci sie punkty na mistrza

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 14.11.2022 / 05:44, *.centertel.pl

@mietowy: bukmacher zakazał to i nie strzelił jasne jak słońce ... ktoś dobrze umoczył na tym meczu grając liczbę bramek ....

odpowiedz
Dove - 13.11.2022 / 20:12, *.orange.pl

Wiem ze jest jeszcze runda wiosenna i sporo pkt do zdobycia, ale patrząc na to ile tracimy pkt do Rakowa i jak grali przez cała jesień to szanse na mistrzostwo są marne.
Sercem zawsze za Legia ale realizm podpowiada mi ze na wiosnę będziemy się bić z Lechem o vice mistrza i ewentualnie PP.

odpowiedz
W(L) - 13.11.2022 / 20:12, *.chello.pl

Jak ma się takiego napadziora jak Rosół i Baku to na pewno będziemy dalej się po czolach kopaćććććććććccc

odpowiedz
Serek - 13.11.2022 / 20:10, *.t-mobile.pl

Rosołek, no nie rozumiem i chyba już nie zrozumiem co ten "piłkarz" robi na boisku i w klubie. Przecież to jest jakaś komedia.

odpowiedz
exsa - 13.11.2022 / 20:10, *.tpnet.pl

P. Czerczesov zapraszamy !!!!

odpowiedz
Michał - 13.11.2022 / 20:05, *.plus.pl

Tego nie da się racjonalnie komentować i coś dobrego pisać. Po co w Legii grają: Wszołek Kapustka Slisz Baku Mladenovic Pich ......a zwłaszcza Maciej Rosołek....ich gra to jedno wielkie g...o. Śląsk nie grał nic ciekawego a my jeszcze większe nic! Josue twoje karne to bez koncentracji. A ten karny mógł dać nam 3 punkty. Panie Papszun i Raków Częstochowa gratuluję Wam wszystkim mistrzostwa Polski i pucharu Polski. Przecież Legia z Wami nie wygra bo jest cienka jak d..a węża! Gratulujemy wszystkim z Rakowa i dawać panie Papszun do Ligi Mistrzów. Nie idąc do Legii wiedziałeś Marek co robisz. Brawo. Stasiu Czerczesow wróć.... Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
gazza - 13.11.2022 / 20:01, *.inetia.pl

Mecz który można było wygrać to zremisowali...
Josue już nigdy nie powinien strzelać karnych...

odpowiedz
fan1956 - 13.11.2022 / 20:00, *.tpnet.pl

Pytam się co k..wa było ? Rosołek ,,pierdołek,, co on k..wa robi na boisku, przecież ten paralityk to kiedyś kopnie się w czoło i się zabije, przez nie strzelone karne tracimy 4 punkty,, strzela w tę samą stronę, co wszyscy bramkarze już wiedzą,, , ludzie co oni robią na boisku, biegają jak by mieli jaja powiązane, tego nie da się oglądać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

odpowiedz
koczi - 13.11.2022 / 19:59, *.cyfrowypolsat.pl

Mistrza Polski juz znamy dzisiaj, a my gramy od 2 miejsce tylko:(

odpowiedz
Heh - 13.11.2022 / 20:05, *.161.25

@koczi: chyba aż a nie tylko ,trzeba być nienormalnym myśląc że graliśmy w tym sezonie o mistrza,oby udało się ogarnąć drugie miejsce

odpowiedz
Pan - 13.11.2022 / 19:59, *.centertel.pl

Gramy bez napastników niestety

odpowiedz
WSL - 13.11.2022 / 19:56, *.tpnet.pl

Napastnikow mamy co mecz to samo sa sytuacje ale kto ma je wykonczyc wiec stracone punkty 2 z Pogonia a dzis powinnismy przywiezc 3pkt.!!!

odpowiedz
Miki - 13.11.2022 / 19:55, *.plus.pl

Tyle oglądam tą naszą piłkę i nie wiem o co chodzi naszym trenerom :(
1. co robi Rosołek przez cały mecz na boisku
2. Kapustka do zmiany po 30 min i gra prawie cały mecz
3. Po co wpuszczać kontuzjowanego Wszołka
ZERO ambicji, ZERO zaangażowania, ZERO skuteczności

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 13.11.2022 / 19:52, *.play-internet.pl

Chłopw tym tygodniu strzelił dwa ważne karne,trzeciego nie dał rady

odpowiedz
ceLny jak ceLność!Łapserdaki nie piLkarze! - 13.11.2022 / 19:51, *.57.46

Precyzja,technika,dokładność ..jak tego nie poprawiá to niech zapomnâ o wygranych spotkaniach...

odpowiedz
Byniu - 13.11.2022 / 19:51, *.vectranet.pl

Niestety 1 punkt w kontekście ewentualnej pogoni za Rakowem to porażka.Z drugiej strony kryzys z zeszłego sezonu został zażegnany.Trzeba zbudować trochę lepszy zespoł żeby ma serio rywalizować z Rakowem.Trzeba seryjnie zdobywać 3 punkty niemal w każdym meczu tak jak oni,a więc potrzebne są duże wzmocnienia.Nie wiem czy Legia to w tym momencie planuje.Tak czy inaczej ja cieszę się z tego co jest.Taki mamy etap w historii naszego klubu.Nie jest najgorzej.Pamietam jak było nie tak dawno temu

odpowiedz
Gl - 13.11.2022 / 19:50, *.88.89

Kowal,wróć do napadu!!

odpowiedz
Afro - 15.11.2022 / 10:53, *.chello.pl

@Gl: Zastanawiam się czy Sagan by nie mógł wchodzić na końcówki - pewnie zrobiłby więcej niż Rosolinho.

odpowiedz
exsa - 13.11.2022 / 19:49, *.tpnet.pl

Mecz dobry ale rozczarowanie dotyczace skutecznosci !!!!

odpowiedz
Legion - 13.11.2022 / 19:48, *.chello.pl

Więcej Rosołka!!!! Gość jako napastnik ma 1 (!!!!!) bramkę n zdobytą przez całą rundę, grając ponad 1000 minut!!! Przecież wystawianie go to jest jawny sabotaż! Gdzie mu choćby do takiego Włodarczyka oddanego za darmo!

odpowiedz
Zły - 13.11.2022 / 19:55, *.chello.pl

@Legion:
to zasługa miodka,mysli ze jak na sile bada grali sl;isz i rosolek to moze ich opchnie za czapke gruszek,dziadyga jeden

odpowiedz
Quad74 - 13.11.2022 / 19:56, *.chello.pl

@Legion: Czy to Rosołek nie trafił w bramkę z karnego?

odpowiedz
Legion - 13.11.2022 / 23:04, *.chello.pl

@Quad74: a co ma karny do strzelenia 1 bramki przez całą rundę!?

odpowiedz
Gl - 13.11.2022 / 19:46, *.88.89

Sprzedajcie caly ten przod i kupcie jednego NAPASTNIKA!!!

odpowiedz
Legia To My. - 13.11.2022 / 19:46, *.aster.pl

Podziękujmy temu obsrańcowi Rosołkowi. Skąd zaufanie do tego pajaca? Już trzeci mecz z rzędu pie... sprawę.

odpowiedz
Wuwua - 13.11.2022 / 19:57, *.orange.pl

@Legia To My.: Powinni go wypożyczyć tak jak Szymona Włodarczyka i niech się ogrywa w 1 lidze czy gdzieś. Razem ze Śliszem bo też za wysokie progi dla niego.

odpowiedz
Zły - 13.11.2022 / 19:45, *.chello.pl

Szybkie podsumowanie.
Dopóki w Legii będą takie panienki ja Slisz,Rosołek czy Baku,to nie mamy czego szukać w top 5 ekstraklasy,wiec mamy dwa miesiace na pozbycie sie ich.
Druga sprawa to zatrzymanie Josue,podpsujac z nim kontrakt.
Lech i Raków wiedza ze na transferach sie zarabia my oddajemy wiekszosc za darmo,nie przedłuzajac na czas kontraktów,wiec albo pizd, zielinski i mioduski sie ogarna,albo na wiosne bedziemy gasic swiatło bardzo szybko,bez pucharów w przyszłytm roku mozna sie pozegnac z Legia.

odpowiedz
wyjazdowicz - 14.11.2022 / 19:37, *.46.112

@Zły: puki co to jestesmy na drugim miejscu wiec nie graj ogniem po drugie Slisz jest od innych zadan nie od bycia egzekutorem od tego jest drewo Rosołek czy Carlitos ,ile obaj mają bramek ?

odpowiedz
robochłop - 13.11.2022 / 19:43, *.orange.pl

Niezdary....

odpowiedz