REKLAMA

Kick-boxing

Niewiadomska wicemistrzynią Europy K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka Legia Fight Club, Aleksandra Niewiadomska została wicemistrzynią Europy w kat. -65 kilogramów w formule K-1. Kick-bokserskie Mistrzostwa Europy rozegrane zostały w tureckiej Antalyi. Legionistka, która na co dzień trenuje pod okiem Karola Łady, w środę przed południem, w półfinale, po bardzo dobrej walce pokonała Greczynkę, Christinę Papasotiriou.

- Walka z reprezentantką Grecji potoczyła się od początku po mojej myśli. Cały czas kontrolowałam przebieg pojedynku, jestem zadowolona z pracy kopnięciami, kolanami, a także ciosami głównie prostymi. Cieszę się również z bardzo dobrej współpracy z narożnikiem - powiedziała legionistka po półfinałowej walce.

We wczorajszym finale, Ola przegrała na punkty z Turczynką, Nagihan Kalyoncu i zdobyła srebrny medal. Legionistce gratulujemy sukcesu!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Kolega 595 z Passata - 20.11.2022 / 11:59, *.4web.pl

Gratulacje dla Kolegi 551 za wspaniale osiagniecia trenerskie!

odpowiedz
Topos - 19.11.2022 / 13:22, *.centertel.pl

Brawo jesteś najlepsza

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.