REKLAMA

Wyniki konkursu Wygraj KOPA!

Redakcja

W jesiennej edycji konkursu Wygraj KOPA wzięło udział 417 osób. Najwięcej punktów zdobył i tym samym zwyciężył maruda. Wygrywa on oryginalną koszulkę meczową ufundowaną przez naszą redakcję. Drugie miejsce zajęli użytkownicy Niunieczka i siwak1012, a trzecie PŁATEK, wwa1916 i kargulwln.Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Pozostałym dziękujemy za rywalizację!

Klasyfikacja końcowa Wygraj KOPA
1. maruda - 132 pkt. (oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2022/2023)
2. Niunieczka - 129 pkt. (legijny t-shirt, szalik)
2. siwak1012 - 129 pkt. (legijny t-shirt, szalik)
3. PŁATEK - 128 pkt. (legijny t-shirt)
3. wwa1916 - 128 pkt. (legijny t-shirt)
3. kargulwln - 128 pkt. (legijny t-shirt)

Pełna klasyfikacja konkursu

Zwycięzcom wysłaliśmy informacje o nagrodach na skrzynki pocztowe.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.