fot. tylkoradomiak.pl
REKLAMA

W Zielonej Górze karneciarze z gwarancją wejścia na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Lechia Zielona Góra cały czas czyni starania, by mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa rozegrany został na stadionie lekkoatletycznym, przyległym do ich stadionu piłkarskiego, w obecności co najmniej 5 tysięcy kibiców.
Na razie działacze klubu z woj. lubuskiego rozpoczęli sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, a wszyscy posiadacze abonamentów, będą mieli zagwarantowane wejście na mecz z Legią, bez względu na stadion, na którym odbędzie się ten mecz.

Karnet na rundę wiosenną, obejmujący 8 meczów III-ligowych oraz spotkanie PP z Legią i ew. mecz półfinałowy, kosztuje 179 złotych. Z kolei wejściówki na pojedyncze spotkania ligowe kosztować będą 12 zł (ulgowe) i 18 zł (normalne). Abonamenty sprzedawane są na trybunę krytą stadionu przy ulicy Sulechowskiej, gdzie swoje mecze rozgrywają piłkarze Lechii. Fani posiadający karnety na rundę wiosenną, mają gwarancję wejścia na mecz z Legią również w przypadku rozegrania meczu na innym stadionie w Zielonej Górze. "Kupujesz karnet na wiosnę i nie tylko zajmujesz sobie miejsce na krytej trybunie na Dołku, ale też biletem na Puchar z Legią nie musisz się już martwić" - informuje zielonogórski klub. Karnety sprzedawane są TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.