REKLAMA

Dobrzy Ludzie odmalowali kolejną salę w CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tydzień przed Świętami fani Legii z grupy Dobrzy Ludzie po raz kolejny odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka, by odnowić w nim pomieszczenie. Legioniści odmalowali wszystkie ściany oraz parapety w jednej ze świetlic.WYBIERZ NAJLEPSZE GRAFFITI 2022 ROKU - PRZYZNAJ ELKIprzeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Rodzic - 28.12.2022 / 20:04, *.centertel.pl

Panowie zajebista robota jako rodzic dziecka leczonowrgo przez kilkanaście miesięcy w czd i przechodzącego parę operacji z całego serca wam dziękuję! Wasze graffiti bardzo pomogą nie tylko dzieciom ale i rodzicom q tym bardzo trudnym czasie. Jeśli kiedyś będzie mnie stać obiecałem sobie już dwa lata temu że przekaze wam kasę na odmalowanie całego pomieszenia albo korytarza

odpowiedz
Borewicz - 26.12.2022 / 21:13, *.cyfrowypolsat.pl

Wielkie Brawa, piękna sprawa!!!

odpowiedz
Juno - 26.12.2022 / 17:47, *.175.170

Git akcja!

odpowiedz
LegiaFans - 26.12.2022 / 14:32, *.chello.pl

Brawo Ty(L)ko Legia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.