Bartosz Kapustka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka i Jędrzejczyk przedłużą umowy

źródło: sport.tvp.pl

W rozmowie z TVP Sport dyrektor sportowy Legii Warszawa poruszył temat transferów i przedłużania kontraktów z tymi, którym kończą się umowy. Przy Łazienkowskiej liczą się z tym, że zatrzymanie w klubie Josue i Filipa Mladenovicia będzie bardzo trudne, bo obaj liczą na intratne oferty pod koniec swoich karier, a takiego poziomu Legia nie może im zaoferować.

Zdecydowanie łatwiej będzie z Bartoszem Kapustką i Arturem Jędrzejczykiem. Kontrakty obu najprawdopodobniej zostaną przedłużone podczas zgrupowania w tureckim Belek.W grudniu 2023 wygasa umowa Igora Strzałka, który na razie ma rozegranych kilka minut w pierwszym zespole, ale wszyscy wierzą, że jest materiałem na piłkarza.

- Negocjacje trwają od kilku tygodni i zbliżamy się do konsensusu. Dla jasności powiem, że nie chodzi o kwestie finansowe. To kwestia stworzenia odpowiednich perspektyw na przyszłość. Rozważałem różne opcje, bo szkoda, żeby nie miał okazji do regularnej gry na dobrym poziomie. Ma potencjał i umiejętności, które sprawią, że nie powinien odstawać na tle Ekstraklasy, lecz może nawet pewnymi akcjami pozytywnie zaskakiwać kibiców i trenera. Ale to na razie moje predykcje, które być może dopiero się zweryfikują w rundzie wiosennej - mówi Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Mordziaty - 04.01.2023 / 09:01, *.play-internet.pl

Kapustka ok, Jedrzejczyk do Wieczystej.

odpowiedz
Januszek - 02.01.2023 / 12:01, *.chello.pl

Kontrakty tego ogra jedrzejczaka i wirtuoza kapustki sa wyzsze niz kontrakt Josue'go... no ale przeciez w tym smiesznym klubie rzadzi szatnia a nie manager...

odpowiedz
SEBO(L) - 01.01.2023 / 19:06, *.chello.pl

A na cholerę podpisywać kontrakt z młodym? I to takim,który jest tylko materiałem na piłkarza? Trzeba trzymać się sprawdzonych wzorców,i sprowadzić jakiegoś 30 letniego reprezentanta Mauretanii czy innego Barbadosu,mogącego obsadzić wszystkie pozycje w pomocy,połowę w ataku, i jedną w obronie,z karierą w niskich ligach Europy,ale za to z wpisanym w CV jednym meczu w Porto B,całe 3 minuty... ;) Idealnie wpisze się on w transfer z cyklu "Z atlasem w ręce " z ostatnich kilku lat. Na cholerę zawracać sobie doopę młodym,skoro na transferze egzotyczniaka da się ukręcić parę złotych od managera?

odpowiedz
Adson 78 - 01.01.2023 / 14:34, *.plus.pl

No i super !!! Charatin , Celhaka , Pich , Kramer , - WON !!!

odpowiedz
Juri - 01.01.2023 / 10:38, *.centertel.pl

Z Kapistą to jest dramat,wszyscy w niego wierzyli ,klub,kibice. On albo chory,albo bez formy.
Kapusta w formie to dobry piłkarz.

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 31.12.2022 / 15:09, *.plus.pl

Nie przedłużajcie z Kapustą umowy, bo chłopak się jeszcze znów połamie po Cieszynie, czytałem kiedyś w Fakcie i kurzu, który złamał rękę i domyślam się, że też o niego chodziło

odpowiedz
Jonder xD - 31.12.2022 / 14:56, *.135.160

Paralityk kapusta I dziadzia fauladzia zostają xD el Kapitano, który ba bank chce zostać out? Zielinski to jednak kolejny ebany farmazoniarz I janusz futbolu xD won I przyprowadzcie z powrotem Pana kucharskiego

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 31.12.2022 / 14:52, *.plus.pl

Perspektywy, konsensus... jak zawsze słodko pierdzący wielcy Ę Ą, którzy nauczyli się kilku poważnych słów, a jak nikt nie patrzy to przyklejają kozy z nosa pod stołem

odpowiedz
oLaf - 30.12.2022 / 22:29, *.vectranet.pl

Kapustka dostanie nowy kontrakt za to że .... 2 lata leczył się w Legii na nasz koszt???

Po cholerę te drewno co z 20 metrów wali 15 metrów nad bramką??

Jędza - spoko, ostoja obrony.

odpowiedz
Zdzicho - 30.12.2022 / 13:33, *.16.195

A Jędza to dalej na gwiazdorskim kontrakcie będzie? Młody,perspektywiczny....

odpowiedz
E - 30.12.2022 / 12:58, *.vectranet.pl

Fajnie;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.