fot. Bodziach
REKLAMA

Tenis

Wyniki legionistek w halowych MP U-12

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Bielsku-Białej odbywają się halowe Mistrzostwa Polski skrzatów (U-12) w tenisie. W zawodach wzięły udział dwie zawodniczki Legii. Alicja Strugacz odpadła w pierwszej rundzie, Alicja Czemerys zakończyła rywalizację na rundzie drugiej, w której musiała uznać wyższość Lilly Jędrzejak.

Wyniki legionistów w singlu:
I runda: Alicja Strugacz - Wiktoria Szychowska (Angelique Kerber Puszczykowo) 0-6, 0-6
I runda: Alicja Czemerys - Antonina Modrzejewska (KT GAT Gdańsk) 7-6(2), 6-0
II runda: Alicja Czemerys - Lilly Jędrzejak (Calisia Tenis Pro) 1-6, 1-6

Wyniki legionistów w deblu:
I runda: Alicja Czemerys/Sonia Antczak (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) - Lilly Jędrzejak/Wiktoria Szychowska 0-6, 0-6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.