fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

Legia Ladies: Wyniki legionistek w sparingach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legia Ladies przygotowuje się do rundy wiosennej rozgrywek III ligi w sezonie 2022/23. W rozegranym w sobotę w LTC sparingu z III-ligową Wartą Poznań, legionistki zwyciężyły 6-1 (0-1). Bramki dla naszej drużyny zdobyły Amanda Moura Pietrzak 3, Marta Chmielewska, Barbara Staszewska i Maria Komala.

Legionistki przed tygodniem przegrały przy Łazienkowskiej (pod balonem) z IV-ligowymi Diamentami Warszawa 1-3, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Aneta Wasiak.

Wcześniej Legia Ladies przegrały wewnętrzny sparing z zespołem Legia Ladies U-17 (CLJ) 2-4. Przed legionistkami jeszcze dwa sparingi przed wylotem na obóz do Hiszpanii (17-25 lutego). Za tydzień nasze zawodniczki zagrają z Unią Lublin.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.