Bartosz Kapustka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka: Wracamy do Warszawy z uśmiechem na twarzy

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Byliśmy przygotowani na to, że może być problem z graniem piłką od własnej bramki. Też na to, że będziemy musieli się dostosować do warunków, co nie jest dla nas komfortowe. Najważniejsze były dla nas trzy punkty i wygrana na bardzo ciężkim terenie. Z uśmiechem na twarzy możemy wracać do Warszawy - powiedział w programie Liga+ Extra po zwycięstwie z Piastem pomocnik Legii, Bartosz Kapustka.- Do obiadu myślałem, że będę w pierwszej jedenastce. Miałem rozmowę z trenerem Kostą Runjaiciem i rozmawialiśmy na temat wyglądu boiska, bo dostawaliśmy informacje o tym, że mecz jest nawet zagrożony. Trener zdecydował się przez to na parę roszad i wypadło też na mnie. Powodów było kilka. Trener w kuluarach powiedział, że częściowo chodzi o moje zdrowie, nie chce też za dużo zdradzać. Taka była decyzja trenera. Ja chciałem zagrać, ale uszanowałem to. Nie kalkuluję nigdy czy coś się stanie, bo jeśli bym to robił, to nie powinienem wychodzić na boisko tylko zostać w hotelu.

- Czemu biegamy więcej jesienią? To jest pytanie do naszych trenerów motorycznych. Wykonali oni ciężką pracę. Poznali nas jako jednostki i ta indywidualizacja była, i pomogła podczas obozu przygotowawczego. To jest kawał dobrze wykonanej roboty przez sztab, by tak nas przygotować na rundę wiosenną.

- Myślę, że nie ma reguły na to, kiedy wyjeżdżać z Polski. To są indywidualne sprawy. Dobrze jest być znaczącą postacią w Ekstraklasie, zagrać parę dobrych meczów, czuć się pewnym i dopiero wyjechać. Ja przedłużyłem teraz swój kontrakt z Legią. Można gdybać, może gdybym nie odniósł poważnej kontuzji rok temu, to bym się zastanawiał nad czymś innym. Życie mnie nauczyło, że ciężko jest mówić o tym, co powinno się zrobić parę lat wcześniej czy później. Żyję tym co jest tu i teraz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Pingwinek - 19.02.2023 / 21:50, *.vectranet.pl

Wracamy do Warszawy z uśmiechem na twarzy.Gdybyśmy przegrali to byśmy płakali.A ze wygraliśmy to się z Piasta naśmialiśmy.Gdybyśmy zremisowali to byśmy wracali,ale na kolanach bo we łbach pusta bania.Więcej szczęścia niż rozumu-oto jest głos z tłumu zwykłego kibica
którego wychowała ulica.
A tak na poważnie,to tym składem przyszłości nie widzę.Choć nie jestem jasnowidzem to na chłodno oceniam,sprawiedliwość widzę

odpowiedz
13 - 19.02.2023 / 21:35, *.204.90

Z uśmiechem?! No trochę rozumiem. W końcu to zwycięstwo. Ale za to jakie? Słabo panowie. Tzn grać piłką coś już zaczynacie grać, jakieś tam akcje są, często dobre podania. Karny? Ledwo strzelony. Przy lepszym zachowaniu bramkarza, Józef byłby bez gola. Dla mnie to tak Panie R. mocno w trening z nimi do końca sezonu, bo jest szansa na majstra a dla Miodka na kasę i może, ale to może, coś ruszy tej E klapie.

odpowiedz
Zlb - 19.02.2023 / 21:27, *.t-mobile.pl

Graj,graj chłopie jak najlepiej potrafisz!!!Jak kontuzje Cię ominą to...klekajcie narody!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.