Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

50. ligowy mecz Kapustki w Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mecz z Górnikiem Zabrze będzie jubileuszowym dla Bartosza Kapustki. Pomocnik wystąpi w barwach Legii Warszawa w Ekstraklasie po raz 50. W sumie dotychczas zdobył dla stołecznego klubu 6 bramek, z czego 5 w rozgrywkach ligowych. Raz świętował zdobycie mistrzostwa Polski - w sezonie 2020/21. Łącznie rozegrał 63 spotkania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
arkadioso2812 - 04.03.2023 / 22:47, *.vectranet.pl

Panie Runjaić .Postaw Pan Na naszego Bartka Kapustkę! Nie jestem trenerem. Nie jestem znawcą. Oglądam jednak od wielu lat naszą polską piłkę. Kocham ją. I chciałbym oglądąć mecze niczym z Premier Ligue. Niemożliwe? Może nie, ale wiele meczów jest naprawdę wartościowych i myślę że to Legia stwarza ogrom wartościowych i barwnych spotkań. Panie Trenerze , dziś po stracie ''kluczowego'' zawodnika Legia obrała kierunek obrony. Pamiętam słowa uznanego trenera naszej reprezentacji, że najlepszą obroną jest atak!!!! Panie Runjaić - czego my się boimy? Jedziemy na Majstra! (Raków na pewno jeszcze straci punkty!). Nie mogę sugerować, ale skromnie myślę ż e warto uwzględnić plan B. Nie m ,,wirtuoza,, To gręrozprowadza Kapustka. On jest PRAWDZIWYM ,,Kozakim''

odpowiedz
exsa - 04.03.2023 / 19:16, *.orange.pl

P.Kapustka to wypada to uczcic strzelajac gola lub gole ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.