Igor Strzałek i Bartosz Kapustka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Strzałek: Chciałem wykorzystać szansę

Mishka, źródło: sport.tvp.pl

- Widziałem piłkę na swojej nodze, myślałem, że tylko ją dołożę, ale przeciwnik zrobił to za mnie - powiedział po meczu z Widzewem Łódź Igor Strzałek.

- Wchodząc na boisko, myślałem, że muszę zaznaczyć swoją obecność, bo trener dał mi szansę. Chciałem udowodnić, że na nią zasłużyłem, chciałem ją wykorzystać.

- Uczę się od wszystkich pomocników w Legii, od Kapustki, Sokołowskiego, który dziś zagrał bardzo dobre spotkanie, od Josue czy Slisza. Nie jest tak, że uczę się od jednego konkretnego zawodnika, ale od każdego chcę wyrwać najlepszą cechę i przenieść ją na boisko. Na pewno w przyszłości będę charakternym piłkarzem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
bronek49 - 25.02.2023 / 17:51, *.chello.pl

i bardzo dobrze tak trzymać tylko wszystko zalęży od ciebie i szczęścia

odpowiedz
reckLess - 24.02.2023 / 23:58, *.orange.pl

Chłopaku, mam prośbę, nie zesraj się tylko, masz talent, wykorzystaj to. Wielu chłopaków by tego nie wypuściło z rąk, możesz być lepszy niż Odjidja - up to you...

odpowiedz
grzesiek - 25.02.2023 / 05:39, *.centertel.pl

@reckLess: ileż było takich tslentow a pozniej przepadli. Skwierczynski tez taki boski podobno a pozbylismy sie go na rok do ruchu

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.