Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Górnikiem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Filip Mladenović będzie pauzował w sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze z powodu ośmiu żółtych kartek. Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki i Lindsay Rose mają na swoim koncie po 3 upomnienia - wszyscy są zagrożeni pauzą. Mecz Górnik - Legia zostanie rozegrany 4 marca o godzinie 20:00.

Żółte kartki legionistów:
10 - Artur Jędrzejczyk
8 - Filip Mladenović*
6 - Josue
5 - Bartosz Slisz
4 - Bartosz Kapustka
3 - Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki, Lindsay Rose
2 - Makana Baku, Maciej Rosołek, Paweł Wszołek
1 - Carlitos, Ihor Charatin, Mattias Johansson, Blaz Kramer, Ernest Muci, Yuri Ribeiro, Patryk Sokołowski, Kacper Tobiasz

Ponadto jedną żółtą kartkę otrzymał do tej pory Kosta Runjaić.

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
M3 - 03.03.2023 / 22:04, *.jmdi.pl

Mladen niech zje snickersa.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.