REKLAMA

W sobotę zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści

Już najbliższą w sobotę, 4 marca po raz kolejny widzimy się na Legii na tradycyjnej honorowej zbiórce krwi. Zaplanujcie sobie wolny czas i namawiajcie znajomych. W naszej akcji wezmą udział trzy autokary-krwiobusy z RCKiK w Warszawie.

Dzięki Piekarni "Putka" krwiodawcy naszej akcji otrzymają słodką niespodziankę. Ponadto, dzięki Strzelnicy Zbrojownia Modlin, wśród krwiodawców rozlosujemy vouchery na strzelnice.

W akcji weźmie udział Łukasz "Juras" Jurkowski i Krwawy Sport. Klub Legia Warszawa przeznaczył dla krwiodawców bilety na mecz Legia Warszawa - Stal Mielec.

Informujemy, iż do naszej akcji włączyło się Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL. W dniu 4.03.2023 krwiodawcy, a także ich osoby towarzyszące, będą mogli zwiedzić to muzeum z przewodnikiem. Zwiedzanie będzie można rozpocząć o godzinie 14:00. Dla celów organizacyjnych, mamy prośbę o wstępną deklarację zainteresowanych, o której godzinie i w ile osób chcieliby stawić się przy ul. Rakowieckiej 37. Piszcie proszę na priv lub w komentarzach dokonamy rezerwacji. Zapraszamy do oddania krwi na naszej zbiórce i gorąco zachęcamy do zapoznania się z tym niezwykłym muzeum.

Ponadto krwiodawcy otrzymają pamiątkowy dyplom - podziękowanie za udział w zbiórce.

Do zobaczenia na Legii!
Krwawy Sport
Fundacja Legii

Zbiórka krwi na Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
JANUSZ W KUBOTACH - 03.03.2023 / 08:39, *.38.17

CZY JURAS BĘDZIE MIAŁ KOSZULKI DLA ODDAJĄCYCH KREW ???

odpowiedz
Zubero - 02.03.2023 / 21:58, *.t-mobile.pl

BĘDĘ NA 9!

odpowiedz
Top CWKS - 27.02.2023 / 21:48, *.vectranet.pl

obecny jak zawsze!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.