Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

22. urodziny Muciego

źródło: Legionisci.com

22. urodziny obchodzi dzisiaj piłkarz Legii Warszawa, Ernest Muci. Do stołecznego klubu dołączył przed rundą wiosenną sezonu 2020/21. Dotychczas rozegrał 70 meczów, w których zdobył 10 bramek. Choć z jego formą bywało różnie, ostatnio notuje dobre występy. Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
WSL - 19.03.2023 / 14:49, *.orange.pl

Zdrowia i dobrej gry w "L" !!!

odpowiedz
Trampek - 19.03.2023 / 12:21, *.125.90

Dużo zdrowia i "utrzymania" wzrastającej formy piłkarskiej na pożytek LEGII.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.