Bartosz Slisz i Dominik Hładun - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz w Zabrzu przyznaliście Dominikowi Hładunowi. Występ bramkarza Legii oceniliście na 5 w skali 1-6. Bardzo wysokie noty uzyskali także Rafał AUgustyniak i Ernest Muci. Najniższa ocena trafiła do Josue - 2,5. W sumie oceniało 850 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,8.Hładun 5,0
Augustyniak 4,8
Muci 4,7
Pekhart 4,4
Jędrzejczyk 4,2
Nawrocki 4,1
Kapustka 4,1
Wszołek 3,8
Slisz 3,8
Yuri Ribeiro 3,6
Sokołowski 3,1
Celhaka 3,0
Rosołek 2,9
Carlitos 2,8
Josue 2,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Qarx - 08.03.2023 / 23:11, *.t-mobile.pl

Josue.... Adios. Czas pożegnać tego pana. Prawdą jest, że umiejętnościami jest ponad tą ligę. Ale zwalnianie gry, głupie kartki...osłabia drużynę. On nic nie wnosi. Nie gra do przodu. Stempel na każdej piłce, bo się obrazi.....i nic z tego. Fajnie zagrać do tyłu, to każdy potrafi. Szkoda gadać i szkoda na niego pieniędzy. Z kolei Hładun, w mojej ocenie, wykorzystał szansę. Pewny w interwencjach. Jak wróci Tobiasz,to znów wyląduje na ławie,bo Kacpra trzeba sprzedać. A szkoda, bo Hładun pokazał się z jak najlepszej strony. Tyle w temacie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.03.2023 / 17:43, *.orange.pl

Wskoczył Hładun do bramki i w końcu broni jej gość, co jest pewny swoich zagrań. Można mówisz o Miszcie czy Tobiaszu, że utalentowani, ale prawda jest taka, że jak piłka leci w ich stronę to nigdy nie wiadomo, czy ją złapią, czy jednak przeleci pod ręką albo gdzieś odskoczy. Boruc też tak miał, ale mniej więcej w rok się ogarnął. Tobiasz też już powinien. W przeciwnym razie nie powinien grać, tylko dlatego, że jest młodszy.

odpowiedz
bronek49 - 07.03.2023 / 16:38, *.chello.pl

wreszcie odpowiednia ocena Josue który gra słabo a w dodatku jego pajacowanie na boisku jest wkur..jące jak on tak będzie grał dalej to Legia nie powinna przedłużać z nim kontraktu

odpowiedz
M3 - 07.03.2023 / 11:59, *.zus.pl

Rosołek nie powinien przekroczyć dwóch. Wstyd za jego grę. Wiem, że Slisz ma inne obowiązki niż te o których myślą wszyscy kibice, ale ten chłopak myśli o dwie sekundy za długo. Przeciąga te akcje i zamiast zrobić "kółeczko" i zakręcić przeciwnikiem od razu oddaje piłkę do tyłu. Dla mnie ta pozycja jest do natychmiastowej zmiany. Jodłowiec był piłkarzem, a nie ta mameja. Flaki z olejem.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 07.03.2023 / 22:04, *.play-internet.pl

@M3: 1000% racji to jest pierwszy hamulcowy Legii , żaden Dm juz tak nie gra i ten ciągły strach w oczach jak ma pilkę, popatrzcie byle oddac do najbliższego dramat

odpowiedz
BeWu - 08.03.2023 / 09:31, *.3s.pl

@M3: Zapomniałeś dodać, że Jodłowiec w wieku Slisza grał jeszcze w Polonii Warszawa. Poczekajmy, aż Slisz osiągnie swój "prime" i wtedy oceniajmy

odpowiedz
Yaro - 10.03.2023 / 12:14, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: Chłopie, mniej FIFY a więcej realizmu. Teraz w Legii kołdra jest krótka. Daj z własnej kieszeni to klub kupi lepszego, jak to piszesz Dm.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.