Bruno Romanutti - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Romanutti odszedł z Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Siatkarska Legia znajduje się w coraz trudniejszym położeniu w kontekście walki o utrzymanie w pierwszej lidze. Z zespołu odszedł bowiem Bruno Romanutti. Atakujący Legii, który na co dzień grał z numerem 11, na własną prośbę rozwiązał umowę z warszawskim klubem za porozumieniem stron. Zawodnika zabrakło w zespole już podczas ostatniego pojedynku przeciwko Avii Świdnik.

W obecnej sytuacji drużyna pozostała z jednym atakującym Pawłem Szczepaniakiem.

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
smutne - 03.03.2023 / 21:58, *.vectranet.pl

Nie ma sianka, nie ma granka.

odpowiedz
Teraz ? - 03.03.2023 / 20:40, *.tpnet.pl

Spokojnie , trzeba grać na maxa . Paweł działaj , pociągnij drużynę w górę tabeli . Nie odpuszczajcie (L) .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.