fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

Zbiórka krwi na Legii z atrakcjami dla krwiodawców

Krewcy Legioniści

W sobotę od godz. 9 do 14 przy na stadionie Łazienkowskiej 3 odbędzie się honorowa zbiórka krwi. W naszej akcji wezmą udział trzy autokary-krwiobusy z RCKiK w Warszawie.

- Na akcji pojawi się Łukasz "Juras" Jurkowski i "Krwawy Sport", który przygotował dla krwiodawców 50 swoich koszulek. Ponadto wśród krwiodawców rozlosowanych zostanie kilkanaście wojskowych racji żywnościowych.

- W związku z niską temperaturą klub udostępnił dla oczekujących krwiodawców namiot. A my przygotujemy dla wszystkich gorące napoje. Dzieki firmie Inter Europol nasi krwiodawcy po oddaniu krwi będą mogli skosztować pyszne pączki.

- Pamiątkowe dyplomy - podziękowania już czekają na naszych krwiodawców.

- Kolejną atrakcję przygotował dział marketingu Legii Warszawa. Grupa krwiodawców weźmie udział w wyjątkowym zwiedzanie stadionu. O szczegółach dowiecie się na miejscu!

- Dzięki Piekarni "Putka" krwiodawcy naszej akcji otrzymają niespodziankę.

- Dzięki Strzelnicy Zbrojownia Modlin wśród krwiodawców rozlosujemy vouchery na strzelnicę.

- Klub Legia Warszawa przeznaczył dla krwiodawców naszej akcji bilety na mecz Legia Warszawa - Stal Mielec.

- Do akcji włączyło się Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL. W dniu 4.03. krwiodawcy, a także ich osoby towarzyszące, będą mogli zwiedzić to muzeum z przewodnikiem. Zwiedzanie będzie można rozpocząć o godzinie 14:00. Dla celów organizacyjnych, mamy prośbę o wstępną deklarację zainteresowanych, o której godzinie i w ile osób chcieliby stawić się przy ul. Rakowieckiej 37. Piszcie proszę na priv lub w komentarzach dokonamy rezerwacji. Zapraszamy do oddania krwi na naszej zbiórce i gorąco zachęcamy do zapoznania się z tym niezwykłym Muzeum. Prosimy o udostępnianie informacji!

Do zobaczenia na Legii!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Wołomin NR - 04.03.2023 / 10:35, *.centertel.pl

Warto także zarejestrować się jako dawca szpiku w Fundacji DKMS

odpowiedz
DZ - 04.03.2023 / 08:15, *.centertel.pl

Czy każdy pamięta, aby na stosownym formularzu zaznaczyć brak zgody na odsprzedaż (pochodnych) Waszej krwi np. do niemiec?

odpowiedz
taco - 04.03.2023 / 09:16, *.t-mobile.pl

@DZ: czy to jest w tej akcji najważniejsze??

odpowiedz
Top CWKS - 04.03.2023 / 00:20, *.t-mobile.pl

Obecny jak na każdej zbiórce!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.