Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Bartnik 3. w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Ogłoszone zostały wyniki w XXIII Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2022 roku, wśród których nominowani byli również sportowcy naszego klubu (Emilia Babska, Marek Kania i Tomasz Bartnik). Trzecie miejsce w kategorii Najlepszy Sportowiec Roku zajął zawodnik strzeleckiej Legii, Tomasz Bartnik. Miejsce drugie zajęła Pia SKrzyszowska (lekkoatletyka, AZS AWF Warszawa), zwyciężył Dominik Czaja (wioślarstwo, AZS AWF Warszawa).

Tomasz Bartnik na jesieni zdobył cztery medale na strzeleckich Mistrzostwach Świata i zapewnił sobie kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Nasz zawodnik otrzymał podczas gali dyplom oraz statuetkę.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Warszawa 44 - 04.03.2023 / 11:05, *.centertel.pl

Gratulacje! Jednak małe ale. Gdyby kibice Legii rzeczywiście kierowali się hasłem " cała Legia zawsze razem" to wygrałby któryś z mistrzowskich sportowców największego klubu Warszawy i Polski. Przykro, że nie docenili swoich mistrzów i nie brali udziału w plebiscycie, a przecież mogliby tym przynieść chwałę ukochanemu klubowi! Tak więc trochę to słabe...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.