REKLAMA

Boks

Druga edycja Underground Boxing Night już 1 kwietnia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 1 kwietnia odbędzie się w Warszawie druga bokserska gala Underground Boxing Night, która zostanie zorganizowana na Forcie Bema. Wszystkie walki odbywać się będą na arenie o wymiarach 3x3 metra, ograniczonej snopkami siana. Tym razem organizatorzy zapewniają udział wyselekcjonowanych zawodników w kat. do 91 kilogramów.

Zwycięzca turnieju wyjedzie na obóz sportowy do USA. Opiekę nad zawodnikiem będzie sprawował Andrzej Fonfara. Dodatkowo zaplanowano 4 bardzo emocjonujące extra fighty. Bilety na to wydarzenie, na którym będzie można zobaczyć w nietypowym ringu fanów Legii i zaprzyjaźnionych ekip, nabywać można TUTAJ, od 90 złotych. Serdecznie zapraszamy!
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.