Wilhelmina Wośkowiak po zdobyciu złotego medalu ME (pierwsza z prawej)
REKLAMA

Strzelectwo

Wośkowiak mistrzynią Europy w Kpn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka sekcji strzeleckiej Legii, Wilhelmina Wośkowiak zdobyła dziś wieczorem złoty medal Mistrzostw Europy Juniorek w drużynowym karabinie pneumatycznym. W meczu finałowym, legionistka wraz z Mają Gawendą i Julią Mikołowską pokonały kadrę Norwegii.

Polki przy stanie 5-5 wyszły na prowadzenie i nie oddały go do końca rywalizacji finałowej. Na najniższym stopniu podium stanęły Węgierki i Serbki. Mistrzostwa Europy rozgrywane są w Tallinie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Shoot - 10.03.2023 / 18:12, *.tpnet.pl

Brawo Wilhelmina , brawo dziewczyny !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.