Maksymilian Strangret - fot. akademia.legia.com
REKLAMA

Stangret z nowym kontraktem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Akademia Piłkarska Legii podpisała nową umowę z Maksymilianem Stangretem - 17-letnim napastnikiem, który występuje w III-ligowych rezerwach naszego klubu, a także w zespole CLJ U-19.

W obecnych rozgrywkach CLJ-ki, Stangret zagrał w 15 spotkaniach i zdobył w nich 9 bramek. Wystąpił ponadto w trzech meczach drugiego zespołu Legii. Dotychczasowa umowa wychowanka Pogoni Zduńska Wola z Legią wygasała wraz z końcem obecnego sezonu. Nowy kontrakt obowiązywać będzie do czerwca 2024.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Zbycho(L) - 11.03.2023 / 09:42, *.162.238

Nie rozumiem jednego. Ja jak chciałem trenować i grać gotowy byłem nawet do tego dopłacić, a teraz czytam, że jakieś kontrakty z małolatami. Nic dziwnego, że potem im w dupach się przewraca. Wielcy "panowie" piłkarze. 40 lat temu wszystko było normalne. Kochasz klub, i jeszcze grasz w nim to jest to co najlepszego Ci się mogło w życiu przytrafić (oczywiście jeżeli chodzi o sport). A teraz pieniądze niszczą wszystko.
Pozdrawiam wszystkich tych co kochają naszą LEGIĘ nie za pieniądze tylko za to że jest.

odpowiedz
Marcel - 12.03.2023 / 15:23, *.t-mobile.pl

@Zbycho(L): Trafiłeś w samo sedno, takie mamy teraz czasy. Kiedyś człowiek po prostu chciał grać, bo to go jarało i nikt nawet nie myślał o pieniądzach. One oczywiście przychodziły z czasem, ale najważniejsza była duma z możliwości występów dla ukochanego klubu.

odpowiedz
Dominik - 11.03.2023 / 09:02, *.t-mobile.pl

Nie za krótkie te kontrakty ?

odpowiedz
Żmija - 10.03.2023 / 11:48, *.plus.pl

I ten guzik zapięty pod szyją

odpowiedz
Żmija - 10.03.2023 / 20:20, *.vectranet.pl

@Żmija : i to podszywanie się pod nie swój nick…

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.