fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 26. kolejki 1. ligi Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-3. W najbliższy piątek o godzinie 20:30 legioniści zmierzą się z Krispolem Września.

Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Legia Warszawa
sety: 25-27, 25-17, 25-16, 25-19

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Szok - 18.03.2023 / 22:03, *.tpnet.pl

Ajj , nawet jednego punktu . No to niestety jest dramatycznie . Jedna drużyna spada ?To teraz trzeba wygrać wszystkie cztery mecze do końca i liczyć na potknięcia rywali , a szczególnie Wrześni . Z Wrześnią tylko zwycięstwo (nie po taj breku , całe trzy punkty są potrzebne) . Pełna koncentracja - no co jest ?

odpowiedz
Prion - 18.03.2023 / 21:42, *.orange.pl

Zespół słaby i ten przypadkowy trener czego chcieć lub wymagać więcej...DNO

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.