REKLAMA

Boks

12 legionistów walczyło w Baltic Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Liczna grupa pięściarzy Klubu Bokserskiego Legia, wzięła w ostatni weekend udział w międzynarodowym turnieju bokserskim Baltic Cup w Koszalinie. W zawodach startowało blisko 300 pięściarzy, w tym 12 legionistów. Dzięki międzynarodowej obsadzie, legioniści mogli zdobywać kolejne doświadczenie w trudnych, twardych walkach.

Gratulujemy postawy i życzymy powodzenia w docelowych imprezach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.