fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Przygotowania do meczu z Radomiakiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legii rozpoczęła przygotowania do kolejnego ligowego meczu, który odbędzie się już w piątek. We wtorkowych zajęciach na boisku uczestniczyli zawodnicy, którzy nie wystąpili w spotkaniu ze Stalą lub grali w mniejszym wymiarze czasowym. Pozostali przechodzili odnowę biologiczną w budynku.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć WoytkaNa drugim boisku indywidualny trening z Krzysztofem Dowhaniem miał Kacper Tobiasz. Bramkarz stołecznej drużyny wykonywał już ćwiczenia z piłką i coraz mniej mu brakuje by dołączyć do treningów z kolegami. - Czuję się coraz lepiej. Szkoda, że wypadł mi wyjazd na zgrupowanie reprezentacji, ale za to spokojnie dojdę do pełnej sprawności w tym czasie - powiedział Tobiasz.

Zajęcia prowadzili asystenci Kosty Runjaicia - Aleksandar Rogić, Przemysław Małecki i Inaki Astiz. W treningu wzięli udział: Robert Pich, Jakub Jędrasik, Makana Baku, Igor Strzałek, Rafał Augustyniak, Jan Ziółkowski, Maciej Rosołek, Ihor Charatin, Jurgen Celhaka, Filip Rejczyk, Lindsay Rose, Josue, Jakub Kisiel, Patryk Sokołowski oraz trzech bramkarzy Dominik Hładun, Cezary Miszta i Jakub Trojanowski.

W środę zespół zaplanowany ma trening na godzinę 16, a w czwartek o godzinie 15. Mecz Radomiak Radom - Legia Warszawa odbędzie się w piątek, 17 marca o godz. 20:30.

WYNIKI SONDYCzy wierzysz w mistrzostwo Polski Legii Warszawa w sezonie 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 12416
START: 25.02.2023 / KONIEC: 01.05.2023


Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kaczor - 15.03.2023 / 10:43, *.centertel.pl

Czy każdy jedzie na własną rękę

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.