fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Radomiakiem

Woytek

Legia Warszawa wygrała z Radomiakiem 2-0. Zapraszamy do obejrzenia goli i najciekawszych akcji spotkania:

Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Arek - 18.03.2023 / 12:10, *.tpnet.pl

Ja bym nie dał tam karnego.

odpowiedz
axlrose - 18.03.2023 / 12:59, *.tpnet.pl

@Arek: Ale dlaczego? Przecież bardzo wyraźnie widać na tym filmiku, jak piłka zmienia lot po dotknięciu szeroko rozstawionej ręki zawodnika Radomiaka. Jeżeli to nie jest "ręka", to ja nie wiem czym jest "ręka". Piłka zawraca, zawodnik ją niemal zbija, może bez jego intencji został piłką nabity, ale jego intencje nie mają żadnego znaczenia.
Karny 100%

odpowiedz
Arek - 18.03.2023 / 17:17, *.tpnet.pl

@axlrose: bo się sugerowałem, że najpierw była interwencja bramkarza. A Potem jeszcze ten Lyczmański gdzieś tam stwierdził, że powinno być gramy dalej. Ale fakt, typ ma łapy rozstawione, czyli bierze na siebie ryzyko. Ze mnie tam żaden znawca przepisów. Zasugerowałem się tym co pokazali i tymi kasztanami z canalu. I oczywiście płakać, ani kruszyć kopii z powodu, że był karny nie mam zamiaru. Cieszę się, że strzelił,. Bo jak sobie teraz pomyślę o karnych z: Craxą, Śląskiem, czy Pogonią, to ile my moglibyśmy mieć punktów? Ehh.

odpowiedz
axlrose - 18.03.2023 / 19:01, *.orange.pl

@Arek: Teraz tylko czekać do 20-00, patrzeć na wynik Rakowa z Craxą i oby nasze nadzieje się znowu zapaliły.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.