Maciej Rosołek po golu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Rosołek: Głównym celem było wygrać

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- To był ciężki mecz. Radomiak ma wielu dobrych, zagranicznych zawodników. To drużyna, która potrafi grać w piłkę. Boisko trochę nie sprzyjało naszej koncepcji gry, bo było bardzo sucho. My bazujemy na posiadaniu piłki, szybkiej wymianie podań, więc nasza gra była utrudniona. Naszym głównym celem było jednak wygrać przed przerwą reprezentacyjną. Lepiej rozpocząć przygotowania na spokojnie do bardzo ważnego meczu z Rakowem. To udało się zrealizować - powiedział po spotkaniu z Radomiakiem Maciej Rosołek.- Wiadomo, że staramy się wywierać presję na Rakowie, chociaż oni udowadniają niemal od początku rundy, że nie pękają i odpierają nasze ataki. Żeby wywierać na nich presję, musimy wygrywać, a co los da, czy oni stracą punkty, to się okaże. Jeśli chcemy realnie myśleć o pogoni za Rakowem, to też musimy zdobyć 3 punkty w Warszawie w bezpośrednim spotkaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Liu - 18.03.2023 / 13:07, *.play-internet.pl

Powinien nazywać się Marcin Rękawiczka

odpowiedz
Arek - 18.03.2023 / 12:23, *.tpnet.pl

A może on tylko z ławki wchodzić powinien, bo wtedy strzela.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.