REKLAMA

Pięciobój

Gutkowski 6. w sztafecie mix w PŚ w Kairze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na zakończenie pierwszych w tym sezonie zawodów Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, zawodnik Legii Warszawa, Łukasz Gutkowski wystartował w parze z Ewą Pydyszewską w sztafecie MIX. Polacy zajęli miejsce szóste wśród 14. rywalizujących, dwuosobowych sztafet mieszanych.

W szermierce Pydyszewska i Gutkowski zdobyli 200 punktów, co było dziewiątym wynikiem. Lepiej poszło im w jeździe konnej, gdzie byli jedną z trzech załóg, która zdobyła maksymalną liczbę punktów. Po słabszym wyniku w pływaniu (2x100 metrów w czasie 2:07.38 min.), po trzech konkurencjach zajmowali miejsce szóste ze stratą 39 sekund do strefy medalowej. Łukasz Gutkowski, biegnący na drugiej zmianie w polskiej sztafecie, przekroczył linię mety za Myles'em Pillage (Wielka Brytania), na miejscu 6.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.