fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Amp futboliści Legii wznawiają rozgrywki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W sobotę i niedzielę w Poznaniu rozegrany zostanie pierwszy turniej amp futbol ekstraklasy w sezonie 2023. Zmianie uległa formuła rozgrywek - zawodnicy Legii Warszawa rozegrają tylko 3 mecze, a ich przeciwnikami będą: Śląsk Wrocław i Warta Poznań (w sobotę) oraz Kuloodporni Bielsko-Biała (w niedzielę).

W dwóch pierwszych turniejach każdy zespół rozegra łącznie sześć meczów – po jednym z każdym rywalem. Następnie drużyny zostaną podzielone na dwie grupy: trzy czołowe drużyny zagrają w jednej, a cztery pozostałe w drugiej. Pierwszy turniej odbędzie się na terenie POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1 w Poznaniu, wstęp wolny. Kolejny w dniach 22-23 kwietnia na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

Sobota:
godz. 10:30 Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
godz. 11:45 Nowe Technologie Różyca – Wisła Kraków
godz. 13:00 Stal Rzeszów – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
godz. 14:15 Warta Poznań – Legia Warszawa
godz. 15:30 Śląsk Wrocław – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała

Niedziela:
godz. 09:00 Nowe Technologie Różyca – Stal Rzeszów
godz. 10:15 Warta Poznań – Wisła Kraków
godz. 11:30 Legia Warszawa – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
godz. 12:45 Śląsk Wrocław – Nowe Technologie Różyca
godz. 14:00 Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.