Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Drobny uraz Jędrzejczyka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W kadrze meczowej na mecz z Radomiakiem Radom niespodziewanie zabrakło Artura Jędrzejczyka. Okazało się, że zawodnik miał mały uraz i sztab podjął decyzję o nie zabieraniu go na piątkowy mecz.

- Artur rozgrywa fantastyczny sezon, jest bardzo ważnym ogniwem zespołu. Ostatnio miał małe problemy zdrowotne i nie był dziś w stu procentach gotowy do gry, więc wspólnie podjęliśmy decyzję że nie zagra. Wierzymy w Rafała Augustyniaka, więc Arturowi daliśmyodpocząć na kilka dni. Wróci szybko skoncentrowany i przygotuje się jak najlepiej do ważnego spotkania, które czeka nas już niebawem - powiedział po meczu Kosta Runjaić.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
exsa - 18.03.2023 / 17:36, *.orange.pl

Zdrowia i powrotu na mecz z Rakowem !!!!

odpowiedz
L - 17.03.2023 / 23:53, *.aster.pl

August dzisiaj profesor. Z Jedzą mielibysmy z 5 wolnych Radomiaka wiecej znajac jego zamiłowanie do wskakiwania rywalom na plecy. A tak spokoj.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.