Igor Strzałek, Filip Mladenović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Radomiak nas nie zaskoczył

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- To był fajny mecz. Zagraliśmy dobrze. Weszliśmy dobrze w pierwszą połowę. Mieliśmy kilka prostych błędów, ale mieliśmy też dużo sytuacji do strzelenia bramki. W pierwszej połowie mogliśmy strzelić 2-3 bramki, ale w końcu w fajnym momencie ich złapaliśmy. Było 1-0 po karnym. Później zamknęliśmy mecz w drugiej połowie. Myślę, że to zasłużona wygrana - powiedział po spotkaniu z Radomiakiem Filip Mladenović.- Boisko było trudne, bardzo suche, ciężko chodziła piłka, dużo skakała, ale daliśmy radę. Radomiak w ogóle nas nie zaskoczył. Wiedzieliśmy, że będą grali dużo długich piłek, ale dobrze się zaprezentowali. Oni chyba mieli jedną sytuację z główki i to tyle.

- Raków? Będziemy walczyć. Mamy teraz przerwę na kadrę, odpoczniemy, przygotujemy się, będziemy gonić. Czekają nas fajne mecze, zobaczymy jak będzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Sarcastico - 19.03.2023 / 04:28, *.inetia.pl

Na szczęście Ty zaskoczyłeś Nas nie spier... niczego. Gratulacje Filip.

odpowiedz
Lesiu - 18.03.2023 / 18:55, *.chello.pl

Zostań Mladen:-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.