Nowa flaga przygotowana przez kibiców Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut flag Legia i Radomiak

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na meczu Radomiak - Legia zadebiutowały nowe zgodowe flagi. W drugiej części spotkania na trybunie zajmowanej przez fanatyków zawisły dwa podobne czarne płótna. Na pierwszym widnieje białe hasło "Legia i Radomiak", a na drugim "Radomiak i Legia". Na lewym i prawym końcu umieszczone zostały herby klubów. W ten sposób umocniona została zgoda między kibicami z Radomia i Warszawy. Po meczu jedna z flag została w Radomiu, druga natomiast pojechała do stolicy.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Ding - 20.03.2023 / 11:24, *.play-internet.pl

Wyglądają jak drukowane

odpowiedz
Aj - 20.03.2023 / 14:35, *.geckonet.pl

@Ding: Drukowane jak drukowane, ale "L" w kółku to nie jest nasze "L" i wygląda to słabo niestety...

odpowiedz
Ding - 20.03.2023 / 16:57, *.chello.pl

@Aj: #jakośćRadom

odpowiedz
Iiii - 21.03.2023 / 20:27, *.tpnet.pl

@Aj: A niby czyje , uważasz ? Czepiacie się , chłopcy .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.