REKLAMA

Kick-boxing

Pięć medali legionistów w PŚ w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Legia Fight Club zdobyli pięć medali podczas kick-bokserskich zawodów Pucharu Świata w formule K-1, które odbyły się w Innsbrucku. Srebrne medale zdobyli Aleksandra Niewiadomska w kat. - (przegrała 1:2 finał z Czeszką) oraz Michał Dąbrowski (przegrał 0:3 w finale z Krystianem Roskoszem) w kat. -57kg.

Brązowe medale zdobyli Konrad Kamiński, Aleksander Teodorowicz oraz Kacper Pechcin. Trenerem legionistów jest Karol Łada.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.